Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrókötelezés tapasztalatokat...

Ugrókötelezés tapasztalatokat (! ) várok, kinek milyen eredményei vannak?

Figyelt kérdés
Értékelném, ha tényleg a kérdésre koncentrálva válaszolnátok. És tényleg csak olyan, aki ugrókötelezett, és fogyott/nem fogyott, formásodott/nem formásodott tőle, ennyi és ennyi időn belül, mennyire látványosan stb. Minden ilyesmi.
2013. okt. 20. 17:47
 1/4 anonim válasza:

Az ugrokotelezessel csak ovatosan :) Nekem izmos lett a labam es fogytam a hasambol valamennyit, DE a terd izuleteimet rendesen megdolgoztatta, ugy, hogy majdnem 1 evig nem sportolhattam, es fajt is :)

Szoval ne eszeveszetten csinald, inkabb ussz az kimeli az izuleteket

2013. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, te hol és mivel csináltad, de én nem betonon fogom és nem egy kínai cipővel, hanem egy erre alkalmassal. Így elkerülhetőek a térd-problémák.

Az úszást pedig hagyjuk.

2013. okt. 20. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

értelem szerűen ha ugráló-rázó edzést tervez valaki,akkor alap,hogy előbb megerősíti a láb izmait,ízületeit saját testsúlyos guggolással,vádliemeléssel.

mondhatni az ilyen típusú edzések nem kezdőknek való.

szóval a cipő kb mindegy.

a cipő nem erősíti meg az ízületeidet és az izmaidat.

sőt,kötelezni egészen vékony talpú cipőben lehet rendesen,tempósan.

a kötelezéssel a tapasztalatom.

kb az utolsó gondolatom vele a "fogyási szándék",vagy a kalória égetés.

számomra állóképességi és ritmusérzék fejlesztő edzés.

aztán ha nyomsz hozzá diétát,akkor persze csökkenhet a súlyod is mondjuk.

2013. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:

Én bokszedzésen szoktam ugrókötelezni kb 2x5 percet, bemelegítésre plusz lábmunka-ritmusérzékre tökéletes. Télen pedig futás helyett a mélygarázsban, ott 50-60 percet úgy, hogy 4 perc kötél - 1 perc lengyelboksz - 4 perc kötél - stb. pihenés nélkül. Így nagyon jó fogyásra is, olyan, mint a kocogás.


Papírvékony talpú bokszcipőben a legjobb és huzalos, nehéz kötéllel, amelynek erős a húzása. :)


Ha jó az étrended, heti 4-5 hasonló kötelezéssel elég jól tudsz fogyni.

2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!