Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnek felkeszulni?

Hogy tudnek felkeszulni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es dijugratasban versenyzem. Mar voltak nagyobb nemzetkozi es otthoni sikereim, de az elmult par versenyen egyre rosszabbul megyek... Edzom es a szuleim szerint mentalisan kene jobban felkeszulnom, hogy ne legyek gorcsos es, hogy ne izguljak ennyire.. Nem tudom mit kene tennem es azt sem tudom, hogy mitol alakult ez ki ilyen hirtelen. Mivel mikor elkezdtem nemzetkozi szinten versenyezni akkor tenyleg jol mentem es semmi baj nem volt. Mostmeg kesz kaosz vagyok es tudom h ezt csak en tudom megoldani csak azt szeretnem tudni, hogy esetleg massal is volt mar ilyen ( nyilvan nem csak ebben a sportagban) es mit tett azhoz, hogy ez megszunjon?

#szellemi felkeszules
2013. okt. 26. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mit takar, h "rosszabbul mész"?
2013. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dijugratasban ugye ha levered az ugrast akkor hibapontot kapsz. Es en sokat hibazok a lovaimmal es a legutolso versenyemen egyszer ki is zarattam magam. Azt akkor lehet ha a lovad ellenszegul vagy palyat tevesztesz vagy leesel. Az en lovam ellenszegult...
2013. okt. 26. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom, igen, ezért kérdeztem rá, mert ezek szerint a Te felkészüléseddel semmi gond. A lovakat kell ráncba szedni - pl. rájuk férne egy ks kikapcsolódás, bár nem tudom, mennyi ugróedzés van egy héten.

Terepre mentek eleget?

2013. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haat az ugro edzes valtozo. Tobb lovat lovagolok, peldaul az oreglovammal max 2 egy heten a fiatalabbakkal 3-4 korul, de ezek is fuggenek attol, hogy hova keszulnek. Akik versenyre azokkal inkabb palyareszlet vagy vagtabol ugrok akik meg nem mennek versenyre azokkal inkabb gimnasztikazok. Sajnos terep lehetosegunk nincs.
2013. okt. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!