Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem segiteni...

Tudnatok nekem segiteni geocaching-ben?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a jatekot az tudja, hogy vannak un. trackables(utazok).Az lenne a kerdesem hogy ilyet csak venni lehet a hivatalos weboldalrol vagy egy egyszeru targybol(kulcstarto, kisauto stb.) is lehet ilyen utazo?

2013. okt. 31. 20:37
 1/7 Armida válasza:
Egy egyszerű tárgyból is lehet:)
2013. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kosz a segitseget.Azt hogy regisztralom??
2013. nov. 1. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
nem csak a hivatalos weboldalról lehet venni. Rendelsz egy sima vándor bogarat, ami úgy néz ki mint egy dögcédula és arra rárakod a saját kis tárgyadat. Majd a travelbug dögcédulán lévő azonosítót kell beregisztrálnod. Nem tudom így mennyire volt érthető, de részletesebb leírást találsz a hivatalos weboldalon. :)
2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a segitslget !!!
2013. nov. 7. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Geocoin-t is lehet rendelni, az már önmagában tartalmazza a kódot is.


A travelbug az más, az a fém "dögcédulás" dolog, azt bármelyik tárgyra ráteheted, mivel a kód a fémlapon van.


Mindegyik utazó ügynök. A TB is és a coin is, csak ennyiben különböznek.

2015. jan. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TB: [link]


Coin: [link]


Kérdező és még annyi, hogy egy sima kulcstartóból nem tudsz utazót csinálni... Ahhoz megkell venni a dögcédulát, ami tartalmazza a kódot. Utána persze rárakhatod a kuclstartóra a dögcédulát.

2015. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a magyar: [link]


Megevszed az ta dögcédulát, és azalpján már be tudod regisztrálni, aktiválni. Onnantól kezdve meg te döntöd el, hogy nálad lesz, vagy berakod valahova.

2015. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!