Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásító étrendet valaki?

Dávid.55. kérdése:

Szálkásító étrendet valaki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiért adod?
2013. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D :D Ez jó volt, ddrake. :D


Kedves Kérdező, bocsáss meg, de ez igazán lmgtfy kaliberű kérdés.

2013. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:)
2013. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
bocs xdd nekem kellene xdd szálkásító étrend xddd fegyenc edzettem és most le akarom szálkásítani magam aki tud az írna hogy étkezek ?
2013. nov. 3. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok fehérje, napi 2-3g/ttkg között, közepes szénhidrát (kb ugyanennyi) komplex forrásokból. Ezt lehet változtatni, aszerint, hogy jön-e fogyás, vagy sem, vagy esetleg túl sok.

A zsír legyen 1g/ttkg, főleg telítetlenből.


Sok zöldség, a napi ételadagot osszuk szét lehetőleg minél több felé. Az erősítő edzés marad, bejön mellé még heti 3-4 aerob.

2013. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi és hogy mien időszakoban egyek és menyit?
2013. nov. 3. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elmondottakból tápanyagtáblázattal ki tudod számolni, hogy mennyit, 2-3 óránként javasolják az étkezést, az adagokat egyenlően szétosztva, legelső reggel egyből legutolsó lefekvés előtt 1-2 órával, amiben lehet kevesebb szénhidrát is.
2013. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudom hülye vagyok de hogy fogyok ha mindig eszek?
2013. nov. 3. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ezzel az étrenddel és az edzésmóddal azt éred el, hogy izomból kevesebbet, zsírból többet fogysz, mivel a tápanyagok aránya és milyensége ilyen, és az aerob mozgás energiaforrása is. A sok fehérje és az erősítő sport megakadályozza, hogy izomból veszíts, a folyamatos tápanyagellátás azt, hogy raktározó üzemmódba kapcsoljon a szervezet. A kevés ch, az emeltebb zsírbevitel és az aerob mozgás pedig arra ösztönzi a szervezetet, hogy a testedben levő zsírt kezdje bontani.


Ezért kell egy szintről indulni a tápanyagokkal, aztán csökkenteni a ch-t, ha nem fogysz, vagy növelni, ha túl keveset.

2013. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen sokat segítettél
2013. nov. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!