Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék Wing Tsunt tanulni,...

Szeretnék Wing Tsunt tanulni, de hol találok jó Mestert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék Wing Tsun Kung fu-t tanulni, de úgy hallottam/olvastam, hogy Máday Norbert-féle WT nagyon pénzlehúzós, holott nem erről kéne, hogy szóljon a dolog, de ez most mindegy. Olyan helyet szeretnék ahol valóban jól megtanítanak WT-zni, szeretném ha ajánlanátok nekem ilyet. (Budapesten szeretnék tanulni, mert az van hozzám közel. Újpest, Dunakeszi, stb. környékén.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 17.kerületben, Petzt Jánosnál töltöttem 2 nagyon jó évet.A lehető legjobb edző,és ember is egyben.Csak ajánlani tudom.Mi az EBMAS-ba (ez egy nemzetközi WT szervezet) tartozunk,évente minimum 2 szeminárium van,amikor Emin Boztepe(az EBMAS megalkotója) tart nekünk 4 órás edzéseket.


Itt van az a klub oldala: [link]

2013. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást, de sajnos ez elég messze van tőlem. :/
2013. nov. 6. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Kínában.


De Budapesten (Újpesten) van jó Wing Chun, Hung Gar és belső stílusú Wudang kungfu edzés.

2013. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!