Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sparringba milyen eroset...

Sparringba milyen eroset szabad utni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

A megbeszéltek szerint. Gyengétől full erőig, érdemes tisztázni.


Én alkalmazkodni szoktam, vagy eleve nem veszek fel kesztyűt és így nem is igazán ütök, vagy használok kesztyűt és akkor azért úgy óvatosabban, hogy érezni lehessen. Nekem ez elég, de én nyilván nem akarok még véletlenül sem kiütni senkit, sparring nekem csak gyakorlás, játék.

Attól függ ti mit akartok gyakorolni közben, meg kell beszélni.

2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ melyik sportban.
2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Box
2013. nov. 7. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

az első 20mp után ez mindig kialakul,nincsen kőbe vésve.

lesz olyan,hogy 100% erő,mert emberkedős napja van a társadnak,és lehet egy olyannal jössz össze párba,aki attól is hunyorog,ha csak előkészítőket szurkálgatsz.

neki meg elég a fél erő is néha meghúzva azért nem végig alibizve.

ezért is fontos a folyamatos párcsere,mert ha van mondjuk 5 menet sparring,akkor 5 emberrel tudsz bunyózni,tanulni.

2013. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aikiboxer ***** válasza:
100%
Ha rendesen meg akarsz tanulni bokszolni, akkor nem arra törekszel, hogy szétüsd az ellenfelet (egy haladóval ez úgyse menne), hanem játszol. Az emberkedésnek csúnya vége szokott lenni. :)
2013. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!