Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Oto Chilije vagy WS teleshopos...

Oto Chilije vagy WS teleshopos változata kinek van és mennyire vált be?

Figyelt kérdés

(Előre leírom, hogy a "hülye-vagy-hogy-bedőlsz-a-marketingnek" c. kommentekkel már találkoztam, és ezekből nem kérek, ne offoljatok!! Ha van róla tapasztalatotok, akkor lehet "okoskodni")


Tehát, kalóriaszámlálással étkezem, és ebből adódóan fogytam is, de szeretném a testemet edzeni, hogy ne csak lötyögjenek a testrészeim. Személyi edzőre sem időm, se pénzem,és egyik ismerősöm mondta, hogy az Oto chili nagyon jó módszer. Ezért kérdezlek titeket, hogy megéri azt a 30ezret?(én a teleshopos verzióját venném, egy tizessel olcsóbb, és ugyanazt tudja..) Mik a tapasztalatok rendszeres használat esetén?



2013. nov. 11. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen gép.Ennyiért főleg nem.

Apám vett egy ilyen Chilit,kipróbáltam hát nem sok értelme van.

Sima hasprés+lábemelés sokkal jobban átdolgozza az izmokat,és ingyen.

2013. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

a has edzéséhez nem kell ilyen eszköz.

elég a lábemelés,hasprés,felülés.

ha már elég erős vagy,akkor vehetsz egy húzódzkodót a függeszkedésben végzett lábemeléshez és egy haskereket.

maga a gondolatmenet is káros abban az értelemben,hogy csak a törzs egyik oldalát kívánod edzeni és a test egyetlen izomcsoportját.

ha otthon szeretnél edzeni akkor vedd meg a fegyencedzés 1 . és 2. részét,olvasd el,meg vegyél mellé egy ugrókötelet.

2013. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Erről beszéltem, hogy ILYENEKET NEM KÉREK....

Tök jó fejek vagytok, de én arra jobban kíváncsi lettem volna, hogy azok, akik megveték, mit gondolnak!


Rengeteget felüléseztem régebben, több hónapon át minden nap megcsináltam 80-at, és csak annyi volt az eredménye, hogy a gerincemen sebek keletkeztek...A lábamra sem használt a lábemelés...Egyedül a vádlimat dolgozta meg egy gyakorlat, de a többi helyről a zsír valahogy nem ment lejjebb, pedig mellé rendesen diétáztam is. Keresek valami hatékonyat.

2013. nov. 11. 22:04
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg teljesen mindegy, mert kreatív egyéniség vagyok, nem kell erre vagyonokat költeni, egyelőre nincs is rá csak tervbe van h megveszem,de hasonló elvű eszközt olcsó anyagból gyorsan össze tudok rakni a saját két kezemmel is. Közben párszor biztos összetöröm magam, de mégse adtam rá 30ezret.
2013. nov. 11. 22:07
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

de értelem szerűen,aki megveszi az nem hozzáértő,ezért értelmetlen tőlük választ várnod,ez abszurdum.

és lábemelés,mint lábedzés?

neked elgurult a gyógyszered anya?:)

a lábemelés a hasat edzi...

2013. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Na idefigyelj.

Mint leírtam nekem van tapasztalatom-és most sommásan összefoglalom-hogy ez egy haszontalan f*ság ami drága is.


Emberek tízezreinek sikerül megedzenie otthon a hasát mindenféle gép nélkül.

Neked nem sikerült mert sz*rul csináltad.Csak a kifogásokat keresed.

Nem gondoltál bele hogy utána kéne nézi,annak hogy mit csinálsz?

Napi 80 felülés meg azt se tudod mi az a lábemelés? Neked fogalmad sincs az edzésről.


Talán mielőtt edzeni kezdenél utána kéne nézned és hallgatni a tapasztaltabbakra.

De felőlem dobjál ki tízezreket egy vacakra,hogyha neked ez illúziókat ad.

2013. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ide figyeljetek, tényleg kösz h dobáljátok itt a tanácsokat, de lókakit sem segít.

A lábemeléseket és a felüléseket gyógytornász tanította meg, SZAKEMBER, ha nektek úgy jobban tetszik, most lehet fikázni azt az embert, de akkor ennyi erővel mindenki hülye.

És ha egyszer kérdezek valamit, ARRA KÉNE VÁLASZOLNI, nem tömni a fejem mással. A gép használóihoz címeztem a kérdésem, NEM HOZZÁTOK!

A másik az, hogy neten is olvastam mások tanácsait, csináltam videók után gyakorlatokat, attól sem ment le a combom, se a hasam.

Ha meg annyira okosak vagytok, vegyétek fel videóra, ti hogy csináljátok, és legyetek vele youtube-fitneszguruk.

2013. nov. 15. 12:38
 8/17 anonim ***** válasza:

"Csináltam videók utáni gyakorlatokat attól sem ment le a hasam"


Ha te tornagyakorlatokkal akarsz fogyni akkor tényleg l*ó*sz fogalmad sincs az edzésről.De utána nem néznél,áhh..

Azt se tudod hogyan működik a zsírégetés.

Szerinted miért nem olyanok válaszolnak akik használják? Mert ebben a kategóriában a normális edzésmódszerek vannak divatban,nem a haszontalan baromságok.De te jobban tudod.

És mint harmadszorra írom,én már használtam ilyet és semmi értelme.


"Gyógytornász mutatta"

Ja,haveromat is addig gyógytornázták amíg szétment a térde.Nagy referencia..

2013. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

akárki tanította neked a lábemelés akkor is a hasat edzi.

lefogyni meg a kalória deficittől fogsz a diétától,te felháborítóan sötét.

2013. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
az a hasat edzi, ha az oldalamra fordulok és úgy emelem a lábam? meg az is, ha az egyik lábam háton fekve oldalra kiviszem? gondolkozzál már.
2013. dec. 21. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!