Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Nem illik...

Mihez kezdjek? Nem illik hozzám semmilyen sport. Mondanátok egyszerű, de élvezetes sportokat, amelyek megfizethetők?

Figyelt kérdés
A hip-hop drága és nem megy, tánc kategória körülbelül kilőve. A zumbát már próbáltam, és az a b tervem, de ha lehet, valami jobbat keresnék. Bármi jöhet, mostmár kétségbe vagyok esve. 14/L

2013. nov. 13. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hatha jóga és úszás.
2013. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aerobic,jóga. Nagyon sok fajta videó közül válogathatsz a neten, hát ha valamelyik elnyeri a tetszésed, s még ingyen is van.:)
2013. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én táncolok és nem gondolom,hogy drága de ha még is akkor biztos találsz olyan helyet ahol nem.Nállunk nincs olyan hogy nem megy.én azt ajánlom hogy azt csináld amihez kedved van és ne foglakozz másokkal.És mennyiért jártál táncolni?
2013. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sokert..:( nem tudtok akkor nem tanc sportokat?:/
2013. nov. 18. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Fitness, kondizás. Otthon végezhető gyakorlatokkal semmibe sem kerül.
2016. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vackoor ***** válasza:
Kezilabda?
2018. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!