Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Iskolai táncóra közben izzadok...

Iskolai táncóra közben izzadok, és ez mnd engem, mind a páromat zavarja. :S Mit lehet tenni ez ellen? Nektek volt ilyenetek? Mi vált be?

Figyelt kérdés
Fôleg a fejem,és a vállamnál zavaró,hogy izzadok. :(

2013. nov. 13. 22:55
 1/10 *Glissade* ***** válasza:

Sport közben izzadsz, ez teljesen normális.

Valamikor ki kell üritenie a szervezetednek azt a rengeteg méreg anyagot amit megeszel!

Az izzadás nem baj, akkor lenne gond ha nem tennéd...


A párodat zavarja?

Válasszon másik partnert!

2013. nov. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 *Glissade* ***** válasza:

Ha büdös lennél, akkor azt mondom, hogy oké igaza van...

De ha tényleg csak a víz zavarja, akkor nincs joga a képedbe döngölni.

2013. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond egy kis izzadással. Fura a párod, ha őt ez zavarja. Nem tudsz mit tenni.
2013. nov. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Válassz szellősebb ruhákat, mást nem tehetsz.

Vagy táncolj meztelenül - akkor az izzadás fogja a legkevésbé zavarni a partnered. :)))

2013. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány?

Kosztümös tánc, versenytánc, vagy mi?

Elég fura helyeket említesz, ott izzadsz nagyon, vagy csak ott zavar? Tánctartásban ez hogyan tud zavarni?


Általánosan érdemes cserepólót és pici törölközőt vinni magaddal archoz meg kezekhez, és szükség szerint használni.

2013. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fiu vagyok,szalagavatóra gyakorlunk keringôt,ahol ugye a hölgy fogja a vállam,ami gáz,ha nedves :( . A fejem meg gáz,ha látják,hogy szinte csorog a víz. És sajna ha jogos,ha nem hogy ez zavarja ôket,ez van. :/ Szoktam látni,hogy lányok összebeszélnek,hogy milyn gáz,hogy folyik a fejemrôl a víz. Próbálom magam kondiban tartani,de ez nem megy gyorsan,és hát nem vagyok egy sportos alak
2013. nov. 14. 17:01
 7/10 *Glissade* ***** válasza:

De fogadjunk a szalagavató utáni after partin nem lesz gáz, ha sok finnyáskodó csaj úgy berug majd két gyümölcs koktéltól, hogy azt sem fogja tudni másnap délután 4- kor, hogy hogy került haza...


Az értékrended felborult!

Izzadni nem gáz! A finnyáskodás gázabb.

Vigyél váltóruhát, törcsit stb. ha zavar.

Vagy nem kell táncolni:) Senki nem kötelezett rá!

2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajna de,mert alap órák közé tartozik,szal ugyan olyan hiányzás,mint a többi,azt meg nem tolerálják az iskolák... :(
2013. nov. 14. 17:50
 9/10 *Glissade* ***** válasza:
Akkor neked kell megoldanod a problémát.
2013. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az arcra, fejre tényleg vigyél kis kéztörlőt és törölgesd.

A vállra olyan pólót vegyél, ami jó nedvszívó - pamut, illetve láttam már olyat, hogy egy feszesebb-sztreccs-szerű alsó pólóra (kb. mint az izompólók) vette rá valaki az inget, így a tapintás száraz marad, az alsó pólót meg tánc előtt/után cseréled, az tocsogni fog a vízben.


Gondolom egyelőre nem-kosztümös próbák vannak, öltözz könnnyű ruhákba, amikben nem izzadsz annyira.

2013. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!