Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítőknek nincs baja...

A testépítőknek nincs baja ettől a rengeteg hústól amit megesznek?

Figyelt kérdés
Mint például a köszvény vagy érelmeszesedés... Nagyon nem egészséges minden nap húst enni szerintem. Főleg nem napi fél kilót.
2013. nov. 14. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lesz gond vele. Fél kg az semmi.
2013. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
92%

/Nagyon nem egészséges minden nap húst enni szerintem. /

pedig az ember húsevő,nézd csak meg az első fogaidat

2013. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D

Fél kiló most hogy belegondolok tényleg semmi. :D De az ilyen nagy buliderek mint Cutler nem is tudom de nagyon sokat esznek. Azért a húsba nem csak fehérje van hanem sok más anyag is ami úgy bomlik le hogy nem biztos hogy jó a szervezetnek ilyen mennyiségben.


Csak azért kérdeztem mert anyukám orvos és beszélgettünk erről a dologról hogy testépítés. Mondtam hogy húson meg rizsen élnek jóformán és ő mondta erre hogy nem túl jó...

2013. nov. 14. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, majd lesz köszvényük meg minden bajuk attól a rengeteg fehérjétől.
2013. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A köszvényt jobban a vörös húsok okozzák. A csirke nem vörös hús. Plusz rengeteg folyadékot isznak (jobb esetben) ami segít a veséiknek.
2013. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De, azért csináljuk, mert szeretünk betegek lenni. Még jó, hogy az átlagember tök egészséges marad a normális életmódjától. Oh wait...


De már megint ez a világélvonala-hobbigyúrós egykalapalávétel. Tudod ki az a Cutler? A világ egyik leghíresebb testépítője. És hozzá képest ki a legtöbb ember, kik a válaszolók? Hétköznapi emberek. Még ha hasonlóak is, nagyon különböznek. Ne a profikból indulj ki..

2013. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A profiknál nem a sok hús a kockázati tényező, hanem a raklap kox. Erről ennyit. Neked nem kell profinak kenni kérdező, nincs előírva, hogy mindenkinek ezt kell csinálni. Sőt izmosnak sem kötelező lenni.
2013. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Osynho ***** válasza:

"Nagyon nem egészséges minden nap húst enni szerintem."


Mert naponta kólát, csipszet, csokit, cukorkát, nyalókát, kekszeket, zsíros-cukros-fehérlisztes péksüteményeket, adalékokkal, ipari hulladékkkal telenyomott párizsit enni, továbbá cigizni, sok alkoholt fogyasztani, mindezt 0 mozgással aztán nagyon egészséges. :)

2013. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

annyira imádom mikor jönnek a buta emberek és azt próbálják elhitetni hogy a hús meg a fehérje káros. LOL.


általában az okoskodók cigiznek, kávéznak, szendvicset meg páksütit zabálnak napi szinten. de az nem káros.


az ember NEM húsevő. Hanem mindenevő. amúgy.

2013. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aikiboxer ***** válasza:
#9 mi a bajod a kávéval? :D :P
2013. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!