Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség játékélményben...

Aikiboxer kérdése:

Mi a különbség játékélményben a lasertag és a paintball/airsoft között?

Figyelt kérdés
Sokat számít, hogy van-e fizikai lövedék vagy nincs? Még csak a lasertaget próbáltam, de az nagyon tetszett. A paintballt állandó csapatokban csináljátok?

2013. nov. 15. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Airsoft/paintballra tudok mondani.

Airsoft: élethűek a fegyverek és pontosan lehet velük lőni,

lehet olyan tárat szerezni ami nem zörög, tűzharcban lehet tárat cserélni sokkal valódibb élményt ad ha nem terminátorokkal játszól de azokat nem szeretik nagy játékokon és ezért elküldik őket elég hamar


paintball: a golyó nem irányítható ( nagyon drága) és kiszámíthatatlan zörög a táradban a golyó gyorsan elfogy , előny viszonylag látványos találat

2013. nov. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az airsoftot honnan érzed, hogy talált? Nyomot hagy az is?
2013. nov. 15. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lengén vagy öltözve, vagy nagy FPS van a fegyverben jól odavág az is, megcsíp rendesen. Egyébként koppan rajtad a golyó, hidd el észreveszed. Közelről akár a bőrt is felrepesztheti, még akkor is ha nem csontos részt talál.
2013. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jakus Tamás ***** válasza:

lasertag: A fegyverek nem annyira élethűek viszont 150 méterig halál pontosak. Akár verőfényes napsütésben is. A találatot mindenképp jelzi a mellkasodon vagy a fejeden elhelyezett vevő készülék így kizárt a csalás. Viszont nagyon drága a beszerzése és csapatépítő tréningekre szakosodott cégeknél lehet csak érdemszerűen használni.


paintball: a fegyver leginkább egy darab cső amire egy elsütőszerkezet és 2 tartály csatlakozik. maximum 30 méterig pontos és eléggé fájdalmas tud lenni. A szabályokat nem ismerem pontosan de ha jól tudom nincs megszabva hogy mekkora távolságból tilos rálőni a másikra így eléggé fájdalmas tud lenni 1-1 közeli találat.


airsoft. A fegyverek teljesen élethűek. olyannyira hogy pánikkeltésre alkalmasak. Az átlag lőtáv 50 méter de nem ritka a 80 méter feletti pontos találat sem. Sok szabály van épp az előző hozzászólásban megemlített bőr repesztő lövések miatt ugyanis ha mindenki betartja a szabályokat semmilyen baleset nem fordulhat elő. Én szerintem ez nyújta a legnagyobb játékélményt.

2013. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, ment a zöld pacsi! :)
2013. nov. 17. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!