Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Nike Free...

Mi a különbség a Nike Free Run 3. 0 és 5. 0 között?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek, mert szeretnék már rendelni egy Nike cipőt, és igazából nem tudom, hogy pontosan mi a különbség a két típus között.

2013. nov. 23. 21:36
 1/1 Lacibb válasza:
Én nagy lábon élek, 46. imádom a niket, most is az airmaxot használom. Voltam boltba h megvegyem a free r 5.0-t de nem volt csak 45-ben de az baromi kényelmes lett volna. A 3.0-t adták ide h próbáljam meg, mert abból volt méret. A nike free run szériában azt a hibát vettem észre, hogy lábközépnél kicsit nyom, most h nekem fura e a lábam, amit nem hiszek vagy a cipőnek kellene olyannak lennie. Paszz, de engem a 3.0 nyomott mocskosul. Nem is vettem meg, de elvileg az a különbség a kettő között, hogy az 5.0 könnyebb és könnyebben hajlik, rugalmasabb. Meg ha a nike+ oldalról rendeled a 5.0-t akkor csinálhatsz saját stílust :-) variálhatod a színeket.
2013. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!