Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten a Sugár Fitnessről...

Budapesten a Sugár Fitnessről vélemények?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy nincs az órákon "tömegnyomor", illetve vannak pl olyan órák ahová a párommal is eljárhatok.

Streching és a jóga az nagyon női óra?(még nem jártam ott és jó lenne ha nem egyedül mennék, rá is ráférne a mozgás).



2013. nov. 24. 17:21
 1/4 *Glissade* ***** válasza:

Attól függ milyen jóga és ki a tanár!


Egyéni vêlemêny; de nekem a sugár fitness nem jött be!

Orditó disco zene, az egêsz konditerembe egy üvegen keresztül belátni (engem idegesített, hogy mindenki bebámul), rossz lêgkör.

Nekem nem tetszett, de nêzzétek meg...

2013. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem jártam még fent, de nem hangzik túl jól az üvegfal...de majd benézek egyszer.Köszi!:)
2013. nov. 24. 17:53
 3/4 anonim válasza:
A stretchingen még nem láttam pasit, egyébként jó óra azoknak akik szeretik a nyújtógyakorlatokat. Másnap garantált az izomláz. Az aerobic teremben lévő órák jellemzően a legnépszerűbbek, pláne hétköznap este... ergo nagy a tömeg.
2017. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oak Lily válasza:

Én oda járok, nagyon szeretem, főleg a kikészítős Gyrafit nevezetű, kiképzésre hajazó Fischer Gábor órát. Sajnos ott sokan szoktak lenni, de a fejlődés garantált.

Amin lehetne növelni az a súlyzós rész, de oda is hétköznapi emberek járnak, a nyögős lufik nem jellemzőek.

Mindent egybe véve, akció idején megéri ide járni, mert parkolás megoldott (már IKEA-ban is adnak pusz 1 órát), szépkártya használható, valahova csak be tudsz ugrani, ha beesel.

Az üvegfalról annyit, hogy kívülről csak árnyakat lehet látni, mondjuk a futópadon. Nem vészes.

2019. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!