Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Bear Grylls-es ruhák,...

A Bear Grylls-es ruhák, hátizsákok jó minőségűek, vagy lehet kapni hasonló áron jobbat is?

Figyelt kérdés
(Túrázáshoz.)

2013. nov. 24. 19:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki???????
2013. nov. 28. 15:23
 2/4 Péter Szőnyi válasza:

Szia

Szerintem jó minőségű, én vettem egy hátizsákot, tök jól néz ki. Bár igaz, hogy drágább, mintha a Dekatlonban veszel egyet, de azért nem is úgy néz ki.

Peti

2013. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tartsd magad távol tőle, égetsd el, moss kezet utána és töröld le Domestossal a képernyőd!


Az egész egy parasztvakítás, nehogy azt hidd, hogy ezekkel bármit el lehet érni!


Menj el a Decathlonba, és nézz körül, vagy valami katonai üzletben, és találsz jobbat, olcsóbbért.


Mittudomén milyen fasszaa angol márka, hogy így túl lehet vele élni, meg úgy... FASSZTTT!!!!!!!!!!!!!!!


Mégegyszer mondom: Ne vegyél. SZAAAR!

2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mitöbb, túrázáshoz szerintem nem kell nagyon komoly. Vettem hatért egy rohadtjó táskát, mindenhol kis zsebecskék, hasznosabbnál hasznosabb, erős, fullos, minden, tip-top jó az egész.


Ivózsák-rekesz, kulcstartó, vagy 40-50 féle rekesz, Hatalmas belső tér, és a táska maga közben nem is nagy, és b@ssztott kényelmes!

2014. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!