Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony a tévében hirdetett...

Hatékony a tévében hirdetett Leg Magic gép?

Figyelt kérdés
Nemrégen szültem, otthon vagyok, de szeretnék valami mozgást elkezdeni. Erre (is) gondoltam, hátha segít, és nem kell hozzá sok idő.
2008. júl. 11. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Már voltak ilyen kérdések, nézz körül ott:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=leg+magic&sb..

2008. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített. Tipp: ha veszel a Hervisbe menj, ingyenesen igényelhető Hervis kártyával -20%.
2008. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

nekem is használt, a lényeg hogy

rendszeresen használd!

2008. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
MI pont most vettünk. Van hozzá egy dvd, amin van egy edzésprogram, elég kemény, szóval ha az alapján csinálod, úgy biztos hatásos.
2008. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt.Olyan könnyűnek tűnik az edzés vele, de mikor ott van az ember, és csinálja érzi , hogy valójában nemis olyan könnyű.Szinte minden izmot megmozgat.Én hősnek hittem magam, és előszőr 30percig csináltam.Másnap olyan izomlázam volt mindenhol, hogy úgy mentem mint aki szült az éjjel.Tényleg dolgoztatja az izmokat!!!!!Nagyon jó!!!
2008. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó.kondiba használom és nagyon megdolgoztattja combot.ajánlom mindenkinek,ha iylet akarsz vegyél nyugodtan.
2008. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem az
2008. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
miért kell lepontozni a jó ég áldjon meg benneteket, nem azért mondom,h goy nem az, mert szerintem az, és jól félre akarom vezetni a kérdezőt...
2008. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!