Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók ilyen nektek is volt?

Sportolók ilyen nektek is volt?

Figyelt kérdés
Vagyis h kb fél éve keztem el rendszeresen edzeni (Értsd futok úszok bicajozok rendszeresen) és meg is látszok rajtam h izmosodok de valah olyan szakaszhoz értem h gyenge vagyok.Mindha az izmaim elgyenültek és fáradt vagyok.Ez normális dolog tehát most érek abba a szkaszba h feladom vagy csinálom tovább és jobb lesz vagy egy idő után vagy én csinálok valamit rosszul...
2013. dec. 2. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben érzed, hogy gyengébb vagy? Nem bírod már annyira a felsorolt dolgokat? Milyen felosztásban űzöd ezeket?
2013. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát úgy értem h nem megy olyan jól mint pár hónapja.

Amúgy futni minden második nap szoktam.Bicajozni minden nap mivel azzal megyek melóba hétvégén meg úszok is meg futok is meg bicajozok is.

2013. dec. 2. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen?
2013. dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog, a sportoktól nem kéne gyengeséget, tartós fáradtságot, levertséget érezni. Sőt, inkább az ellenkezőjét. Az nagyon jó, hogy rendszeresen és többfélét sportolsz. Annyi időd meg szerintem nem is nagyon lehet, hogy túlzásba vidd, úgy hogy nem tudom, mi a probléma. De az biztos, hogy ez nem normális dolog. Neked kellene alapvetően átgondolni, hogy mitől lehet. Ha más nem jut eszedbe, nem ártana egy laborvizsgálat, EKG, esetleg más is, hátha valami egészségi probléma van a háttérben.
2013. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet h nem alszom eleget.10 felé fekszem le és fél 5 kor kelek.lehet az a bajom.Legalábbis tegnap fél 9 felé lefeküdtem aludni és most sokkal jobb erőben voltam de a fene tudja.Hát az evés az amit mostanában próbálok egy kicsit változtatni.reggelnte mikor felkelek megeszek egy két gyümölcsöt meg próbálok kevesebb húst enni mert húsfeldolgozóban dolgozom és állandóan disznóhúst eszünk és kezd undorom lenni már a hústól de amúgy szerintem rendesen eszek.

Azért köszönöm a válaszokat.ha sokáig így tart a dolog akkor lehet h doki lesz a vége!

2013. dec. 3. 16:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor még az is lehet, hogy ez a fáradtság, levertség nem is függ össze a sporttal. A táplálkozás tényleg tud ártani, és az csak jó, ha több zöldséget, gyümölcsöt, nyers dolgot eszel.
2013. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Talán egy jó tanács: próbálj meg 1-2 napot lazítani, pihenni és elegendő mennyiségű, egészséges, fehérjében gazdag ételt enni, és talán javulni fog a teljesítményed!
2014. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!