Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy gördeszka?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő vagyok még, ezért kérdeztem. Barátom rábeszélt, hogy próbáljam ki az ő deszkáján, és bevallom, lány létemre nagyon tetszett. Azóta többször is próbáltam, persze csak vele, nem akartam balesetezni. Szeretnék kérni egy gördeszkát karácsonyra, de nem tudom, mennyibe kerülne, és nagy költségvetésekbe nem akarom anyukámat belevinni. Valami jobb fajtát szeretnék (már ha van ilyen), mert azt már kitapasztaltam, hogy egy olcsóbb fajta dolognak többe kerül a javítása, mint ha egy drágábbat de jót vennénk. De, hogy a dologra térjek, nem akarok úgy olcsó deszkát, hogy rossz is legyen, akkor inkább legyen drága, de jó. Köszönöm a segítséget!

2013. dec. 7. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát gondolom már nem aktuális, de 5-50k+-ig minden fajta van :D Szerintem kezdésnek 10-15k körüli teljesen jó lenne
2013. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, még mindig aktuális. :D Köszönöm a választ!
2013. dec. 30. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már kb 2 hónapja egy decathlon-os deszkát gyűrök:


[link]


Amúgy ha hozzá tudsz dobni még egy kicsit akkor minőségibbet is összerakhatsz itt: [link] ( most úgyis leárazások vannak, de csak olyan lapot vegyél aminál kint van, hogy nwe különben kiszáradt szart kapsz :) )

2013. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem ez biztos tetszene (ha mèg aktuális) :) èn is nem règ vettem, csak sajnos nem ilyet :/



www.skateworld.hu/hu/Gördeszka+-+Longboard+-+Streetboard/Profi+Gördeszka/Shaun+White/Shaun+White+Core+Logo+green+komplett/pr-6-144-516-4171#_=_

2014. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!