Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyni szeretnék, min...

Ha fogyni szeretnék, min kellene változtatnom, mit kellene csinálnom még?

Figyelt kérdés

Heti 2x - 3x járok edzésre + hétvégente meccsem van. Májusig le szeretnék adni 10 kg-ot kb. Az egyik ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt, hogy innen naponta csináljak feladatokat : [link]

Ha innen naponta csinálok feladatokat, ami összesen kb. 20 - 30 perc lenne, azzal sikerülne valamit leadni?

Emellett az étrendemen is szeretnék változtatni, amihez ugyan ezen az oldalon vannak receptek. Valaki segítene megcsinálni, mert őszintén szólva, nem nagyon értek hozzá, miből mennyit lehet enni.

( még gyerek vagyok, de ne gyertek azzal, hogy miért akarok fiatalon 10 kg-ot lefogyni, mert nem 2 hónap alatt akarom leadni. És ne úgy vegyétek a gyerek szót, hogy 9-10 éves vagyok! )


2013. dec. 11. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Most belinkelted az ott található összes edzéstervet.


Ilyen fiatalon ne akarj még súlyzózni. Erősítő edzésnek használd a fegyencedzést, az étkezés részét pedig a Sárga Kapszula című könyvből olvasd el. 5 év múlva mehet a súlyzózás.

2013. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Súlyzót nem használok és nem is szeretnék. Ezt az oldalt ajánlotta az egyik ismerősöm. Otthoni edzésnek a felülést, fekvőzést meg az ilyeneket gondoltam.
2013. dec. 11. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondom, fegyencedzés. Olvasd el.
2013. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként fogyáshoz aerob edzés és diéta kell, nem erősítő edzés, de persze mehet az is.
2013. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!