Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy ha tesiből...

Valaki1988 kérdése:

Tényleg igaz, hogy ha tesiből megbukok akkor automatikusan mindenből megbukok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 10:51
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
10%
Hogy lehet tesiből megbukni?!
2013. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy lesz ilyen válasz...amúgy nem mondtam, hogy bukásra állok, csak kíváncsi voltam, hogy igaz-e!
2013. dec. 14. 13:37
 3/6 aikiboxer ***** válasza:
52%
Kérdésemet NEM úgy értettem, hogy "hogy lehetsz ilyen béna", hanem úgy, hogy "hogyan, milyen módon" lehet megbukni. Tehát pl. egy gyakorlatot nem tud valaki megcsinálni, vagy folyamatosan az összes felmérésen elbukik, vagy...?
2013. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A mi iskolánkban van pótvizsga tesiből, de állítólag nagyon durva. Amúgy tesiből egy kettessel minimum át lehet jutni.
2014. jan. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igazából nem értem hogy lehet tesiből megbukni de a valakinek mégis sikerülne ne aggódjon mert szerintem a legtöbb iskolában nincs ilyesmi (bár manapság olyan iskolák vannak hogy HUUU de azért ennyire nem hülyék
2014. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nagyon béna vagyok, de mégis átmentem kettessel, mint sokan az osztályból.. Igazából az is benne volt, hogy szinte soha nem mentem be órára, szóval az osztályzást szigorúan vette. Elvileg ha valaki megbukna, akkor van pótvizsga év végén, ami tényleg elég kemény lehet, mert nagyon sokat kell bent lenni. Bár nem hiszem, hogy nem megoldható, hogy valaki megszerezze a kettest.
2014. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!