Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki várja már a Forma-1 2014-es...

Ki várja már a Forma-1 2014-es szezonját?

Figyelt kérdés
Én már nagyon.

2013. dec. 15. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi két évben az F1 lesüllyedt a totális érdektelenség szintjére.
2013. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj még ki hasonló idióta kérdéseket kérlek.
2013. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg újítás lesz.
2013. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es! Nem tudom értelmezni válaszod, kérlek fogalmaz tisztán és egyértelműen, a kérdésre válaszolj! Köszönöm.
2013. dec. 15. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jók ezek a kérdések, örülök hogy végre van élet f1 ügyileg a kategóriába.


Én nagyon várom már!! Azt érzem, hogy most szorosabb lehet a mezőny és megtörhet a Red Bull uralma.


Azt hiszik az emberek (mert nagyon reménytelenek) hogy azért a Red Bull a legjobb és a legjobb is lesz, mert nekik vannak a legjobb embereik stb. Igen ez igaz, tényleg élmezőnybe fognak menni, jó darabig még főleg, amíg Newey ott van, de csak nézzük meg, hogy 2009-be is 2.-ok voltak, igaz '10-be, '11-be elsők, de '12-be megint nem ők voltak a legjobbak, csak év végére lettek azok. '13-ra ezt a formát át tudták nagyjából menteni és év végére tovább növelni, de egyáltalán nem biztos, hogy a sok szabályváltoztatással jövőre is ők lesznek a legjobbak. Elvileg meg azt mondják hogy a gyári motoros autók (mercedes, ferrari) lesznek ütősek. Ami még jó hogy a Ferrariba két hasonlóan erős pilóta van és a Mercedesbe is ugye, tehát ha az autó vb erősségű lesz, rögtön akár 5 pilótával is számolhatunk kapásból, a csapaton belüli csaták pedig izgalmasak lehetnek. Igaz a motorok rosszak lesznek, kezd veszteni az f1 a valódi hangulatából, de a versenyek ettől még lehetnek jók, a tavalyi év rossz volt, de az-az előtti nagyon jó, az-az előtti is rossz volt, de a '10-es megint csak nagyon jó volt, tehát a sorminta is azt mutatja, hogy megint egy jó szezon lesz. Azt is hallottam hogy a motorok akár nagyon megbízhatatlanok is lehetnek az év, főleg első felében, így ez is rengeteg izgalmat hozhat, mert tavaly például szinte alig esett ki valaki előlről, 2012 azért is volt ilyen parádés, mert rengetegszer megtörtént hogy valaki (ált. mondjuk Hamilton:)) kiesett az élről. Ez rengeteg izgalmat hozhat még.


Én tehát nagyon várom az évet, egy biztos, az ideinél szinte csak jobb lehet:)!

2013. dec. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan baromságokat találnak ki, hogy nem meghozzák a kedvem ami már elment mióta nem lehet tankolni hanem dupla pont az utolsó meccsen ami röhej.

Sajnos annyira unalmassá vált az F1, hogy nem tud lekötni.

Ezért azt nem érdekel mikor indul.

TANKOLÁST AZ F1BE!!!!!!!!!!!!!!!

2013. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a tankolás még hozna izgalmakat és a hangulaton is javítana, kezdené visszahozni az igazi f1-hez, ahol még szélesebbek és nem tükörsimák voltak a gumik, szélesebbek voltak a hátsó és első szárnyak, és v10-es motorokat döngettek a srácok nem ilyen légypiszkokat.
2013. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hupsz, lemaradt:D:


Viszont a dupla pont engem érdekel, szerintem jó lehet, bár jogosak azok a viták hogy ez mennyire sportszerű így, de legalább az utolsó futamon még lehetnek izgalmak úgy mint '06-ba,'07-be,'08-ba,'10-be vagy '12-be.

2013. dec. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!