Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szüleim nem engedik ujra...

A szüleim nem engedik ujra hogy táncoljak. Mitcsináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval..4 éves koromba kezdtem el táncolni és minden jol ment verseny szinten táncoltam minden tökéletesen ment...ráestem a lábamra 14 évesen és orvos modnta h egy ideig pihentessem és fél évig nem táncolhatam...utána anya kiiratott mert elege lett a táncolbol..10.22.én mütöttek meg a térdem...tánc miatt...szeretném fojtatni a táncot..ujra a csaparban táncolni viszameni az edzöhöz de 1 éve hogy abbahagytam...anya nemengedi mert hogy mikor kiléptünk nagy viták voltak edzöm és anya között...hogy beszéljem rá anyát hogy még egy probát adjon...nekem tánc az életem...probáltam más táncot más sportott de semi sem tetszett.kérlek segitsetek!!!fontos=(=(=(

15L


2009. nov. 25. 15:28
 1/1 anonim válasza:
Szia sajnos ebben mi neked nem tudunk segíteni. Még egyszer beszélj anyukádnak és mond el neki ugyan ezt : hogy neked a tánc az életed és nagyon szereted csinálni .
2009. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!