Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásitás és iszomépités...

Szálkásitás és iszomépités egyszerre?

Figyelt kérdés
mindenhol azt irják h. nem megy eggyütt de én vagyok rá a személyes példa h. igen... husi voltam és után elkezdtem boxolni, mellé egyszerü fehérje port ittam edzés után (scitec wpp) 1 év alatt lement rólam minden zsír és izmosabb vagyok mint valaha.. most akkor hogy is van ez ?
2013. dec. 18. 22:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
előtte utána kép kellene, akkor megtudnánk mondani, így láthatatlanul nem!
2013. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nem igazán akarok képet fel tenni magamról sehova se a netre. (fb-ot se csináltam ) nem kifogásnak mondom mert semmi okom rá.

csak amikor néha konditeremben vagyok mindenki azt mondja h. az lehetetlen mert vagy izmot épit az ember vagy zsirt éget ?! vagy valami ilyesmi

2013. dec. 18. 23:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert ez lehetetlen is, max nagyon hosszú távon vagy nagyon kövéreknél fordulhat elő. Az lehet, hogy izmosabbnak látod magad, mert tónusosodott az izmod és lement rólad a zsír, amitől definiáltabbak az izmaid. De ha lemérnénk, hogy konkrétan tömegben mennyit nőtt az izmod, akkor lehetne rá konkrétat mondani, így nem.
2013. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kövér kezdőknèl lehetséges kis mértékben. Ennyi a történet kérdező, te sem vagy csodabogár.
2013. dec. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem husi voltál hanem zsíros, mivel a hús az izom, nem zsír.
2013. dec. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát jóval több kilót nyomok ki fekve mint az előtt... és ki mondta h. csodabogár vagyok ?
2013. dec. 19. 16:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont azt írtam, hogy az elején lehetséges, Mit nem értesz ezen? Azért gondolod magad csodabogárnak, mert képes voltál itt kérdést kiírni, hogy bizonygasd, hogy mekkora király vagy, hogy neked ment a kettő egyszerre. pedig csak kövér kezdő voltál, ennyi az egész.
2013. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jóval több kilót kinyomsz fekve, de ez még nem azt jelenti, hogy az izomtömeged nőtt, csak hogy az erőd, a képességed a fekvenyomásra fejlődött. Ne keverd már össze...
2013. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kiírok egy KÉRDÉST mert valamit nem értek, és ezért szerinted azt bizonygatom h. király vagyok ?!?!

egyébként meg husi alatt nem dagattat értettem -.-" volt rajtam felesleg de dagadt soha nem voltam de persze te ezt is biztosan jobban tudod mi ?

csak tudnám honnan van nektek ekkora arcotok h. beszólogassatok ha valaki feltesz egy KÉRDÉST !

2013. dec. 19. 18:35
 10/17 anonim ***** válasza:
nem szóltam be, normálisan meg is válaszoltam, hogy lehetséges. Nem kell besértődni.
2013. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!