Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet kikerekíteni a popsit? Milyen rendszerességgel kell végezni és hogyan érdemes csinálni? Meddig kell csinálni h látható legyen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 15:16
 1/7 anonim válasza:
Barátnőmnek nagyon bevált amikor eljött velem rendszeresen úszni. kb 50 alkalom után látszott a hatása
2008. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondták a fitness teremben,hogy guggoljak sokat napi 100elég.és már pár hónap múlva látszik.
2008. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En fiu vok,de lattam 1 csajt aki jart uszni es naon jo popoja van:D
2009. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Ehhez alkat is kell, de persze alakítható.

Áll szembe a fallal, kezdetben támaszkodj tenyérrel,majd később már nem kell. Az egyik lábad lábujjai a fal felé, és a falhoz közelebb, a másik e mögött. A hátrébb lévő lábad belső fele "nézzen" a falra, majd ezt a feneked izmával emelgesd fel-le, de ne tedd le teljesen, kb. napi 50. majd lábcsere.

Nehezítés még, hogy az elől lévő lábadat kicsit hajlítsd be.

Remélem nem lett túl bonyolult. Mindjárt írok egy másikat is.

2009. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Hát itt a másik:

Feküdj le valami matracra, és a hátadra. Húzd fel a lábaidat úgy,hogy behajlítod a térdedet, de a talpad a földön, de enyhe terpeszben. A kezedet kulcsold össze magadon, hogy ne tudj segíteni vele. Ezután emelkedj el a matractól, úgy hogy a talpadtól kb. a lapockádig a levegőben vagy. Majd zárd a lábad, de ne mozdítsd el, csak a térdednél érjen össze, közben pedig feszítsd meg a farizmodat, majd engedd el. Ebből is 50-et naponta, mint az előzőből. De ne ereszkedj le, csak ha már befejezted.


Ha bármi kérdésed van akármelyikhez, -mert nem érted- csak bátran. De írd le, hogy az 1-höz, vagy a 2-hoz.


Viszont minden fenékcsinosító gyakorlatot ellazítással zárj:Térdelve ülj a sarkadra, majd told hátrafelé a feneked. Ez jobb guggolva, ha van hol megkapaszkodni. Na meg készülj fel, hogy ha jól csinálod, akkor az izomláz nem fog kímélni.

2009. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előzőben (fekvősben) észleltem egy hibát:

Pont, hogy ereszd le magadat (teljesen), majd újra fel; és így tovább.

2009. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig kell csinálni,ha azt akarod,hogy jól nézzen ki. (pl: egy úszó ha jól akar úszni,annak nem szabad abbahagyni)


Gugolás és ún. kitörés.


Szerintem ezek kellenek.

2009. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!