Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek szurkoltok a formula-1...

Kinek szurkoltok a formula-1 ben 2010 -ben? És miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nico Rosbergnek,mert ő a kedvencem és mert tehetségesnek tartom,meg Massának,mert ő már eleget bionyított
2009. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen én is szeretem öt de nekem kimi a kedvencem

de sajnos 2010 ben már nem lessz versenyxben :(

2009. nov. 28. 15:32
 3/5 anonim válasza:
Felipe Massa Hogy miért? Mert már nagyon meg érdemelné azt a VB-t! Az elmúlt években rengeteget fejlődött! Bár már Schumi idejében is látszott hogy méltó utód lehet! 2007-be ha nem lett volna monzában neki az a probléma a motorral kitudja mi lett volna de ugye HA-val kezdődő mondatoknak nincs értelme! Tavaly úgy szint 1 hajszálon múlott idén meg tudjuk mi történt a Hungaroringen! Szal Go Felipe és Ferrari!
2009. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én nem szeretem Massat, mindig is utáltam...

Én jövőre senkinek nem fogok szurkolni, esetleg Heidfeldnek, vagy ha visszajön akkor Villneuvenek. Csapatból pedig sauber

2009. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha értem szerintem lehet én rosberg,massa,shumi vagy nem tom még
2009. dec. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!