Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálnak az online...

V.Raul kérdése:

Mit csinálnak az online foadoirodák ha kiderül, hogy még nem vagy 18?

Figyelt kérdés
kb. 3 hónapja van fiókom több fogadoirodánál is.az egyiken felhalmoztan kb 100 eurot,de nem tudom kifizettetni magam.viszont a többi irodánál elment a pénzem.ha kiderülne,hogy nem vagyok 18 visszautalnák azt az összeget amit anno befizettem?és ha igen akkor,hogy derüljön ki ha azt szeretném,hogy visszafizessék a pénzemet?

2013. dec. 23. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Befagyasztanák a számlád amég nem töltöd be.
2013. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint a büntetés végrehajtásban. Megvárják a 18.-t és lecsuknak( akkor kapod vissza.Szabályokat be kell tartani.
2013. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hookuszpook ***** válasza:

Szerintem külön kell kezelni a nyertes és vesztes irodákat. Mivel mindegyik szabályzatában szerepel, hogy 18 alatt nem lehet fogadni, így nem nagyon fogsz tudni reklamálni -még akkor sem, ha nem tűnik tisztességesnek-, ha így tesznek:

Ahol nyertél: törlik az összes fogadásod, az eredeti összeget pedig visszautalják oda, ahonnét befizettél. Elképzelhető, hogy mindezt csak 18 éves korodban, ahogy ez az előző válaszokban is szerepel..

Ahol vesztettél: vesztettél, nem kapsz semmit.

Gondolod meg, ha így ki lehetne kerülni a veszteséget, mindenki (na, jó, sokan) visszaélnének vele. Játszanak, játszanak, ha nyeremény van kikérik a nyereményt, ha vesztenek, arra hivatkozva visszakérik az eredeti összeget, hogy nincsenek 18 évesek.


Mindezt csak én gondolom így, lehet másképp is, nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Sok irodát használok én is a biztonságos fogadási módszerem miatt, de mindenhol szigorúan valós adatokkal.

2013. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Dehogy kapod vissza a pénzt amit elbuktál, benne van a szabályzatba, hogy elmúltál 18, szóval ha elfogadtad nem az ő hibájuk.
2014. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!