Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bp. -n hol van sok boxkesztyű...

Bp. -n hol van sok boxkesztyű kirakva boltban?

Figyelt kérdés
Külföldről rendelnék, de előtte jó lenne megpróbálni.
2013. dec. 26. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A safari sportba benézhetsz,ott van sokfajta.Próbálgasd fel őket de ne ott vedd,mert máshol majdnem fele annyiért is megkapod.
2013. dec. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:
100%

A Pólus Centerben is van egy jó kis bolt, ott is vannak kirakva cuccok.


Más kérdés, hogy szerintem etikátlan dolog előpakoltatni az eladóval a kesztyűket, felpróbálgatni, majd elsunnyogni online vásárolni. Pont azért drágább a fizikai bolt, mert van raktárkészlet, odamehetsz, felpróbálgatod, tanácsot kérhetsz az eladótól, aki jó eséllyel ismeri a saját kínálatát. Neked nem fog fájni az a plusz párezer forint (amúgy sem hiszem, hogy kiszállítással együtt nagy különbség lenne), a fizikai kisboltoknak viszont a túlélést jelenti. Többek között azért is tart ott ez az ország, ahol, mert a magyar mindent "occsóér'" akar beszerezni/megcsináltatni stb. és közben nem gondol a másik emberre. A fizikai bolt értéket termel azzal, hogy helyetted kiválogatja a jó árut, tartja, bemutatja -- fizesd meg ezt az értéket, ha igénybe akarod venni. Ne legyél occsójános potyautas.


És most nem arról beszélek, hogy ne rendelj online nagymennyiségű proteint, mert az kaja, rendelj. Még azt se, hogy ne menj el a Media Marktba kipróbálni a laptopokat és utána otthon megrendelni online -- tőlük nem sajnálom. De ezek a kisboltok ha kivesznek, tényleg nem

marad kő kövön sem marad ebben az országban. (Nem, nincs kisboltom, csak szerintem így nem működik egy normális gazdaság.)

2013. dec. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem etikátlan, mert az eladó órabérben ott van, pont ezért. A kisbolt pontosan ugyanannyi értéket termel, mint a Media Markt. Miért lenne más kaját rendelve venni? Az nem kisbolt, aki azt árulja? Egyébként meg azt a pár ezrest bizony megérzem, és hát velem szemben se néznek el egy forint fölött se mások.
2013. dec. 26. 20:50
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy jótékonykodni kellene, hanem hogy van egy egészséges mértéke a fukarságnak. Az érvelésed nem helytálló, mivel ha a kisbolt tönkremegy, akkor az alkalmazott is elveszíti a munkáját. Sőt mi több, ha nem lesz munkája, nem fog tőled sem árukat vagy szolgáltatásokat rendelni. Sőt, legközelebb már te sem fogod tudni hol felpróbálni a kesztyűket, hanem az interneten találomra rendelgetheted a kesztyűket, mivel nem lesznek kisboltok.
2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy jót akarsz, de amíg én melózok bagóért, a kormány meg gőzerővel lapátolja elfelé a pénzeket, addig szerintem hiába játszuk ezt a támogasd a kiskereskedő játékot. Ahol tudom, így is ezt teszem, de most amit kinéztem kesztyűt, 8 kilóval jön ki "könnyebbre" ha rendelem, az meg nekem már elég sok sajnos.
2013. dec. 26. 23:31
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
Ja mondjuk ha ekkora különbség van (pl. a Venum Tribal kesztyű itthon 40K, az amazonon viszont csak 120 USD), akkor érthető, én se venném meg itthoni kiskerben. De ez már az itthoniak árpolitikájának kérdése is.
2013. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!