Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Siklóernyőzés. Van még hely...

Siklóernyőzés. Van még hely az égen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni siklóernyőzni. Viszont hallottam, hogy pesten ill. pest környékén jó időben teljesen meg van telve az égbolt velük. (hogy sokszor még startolni sem lehet, mert nincs hely)


Ez mennyire igaz? Vagy vannak olyan helyek ahová nem megy ki fél budapest siklóernyőzni jó időben?


2013. dec. 27. 10:42
 1/4 lacee02 ***** válasza:
0%
Kérd meg a NASA-t hogy vigyenek fel a sztatoszféráig. Ott tuti hogy nem lesznek sokan.
2013. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is tudsz semmit a siklóernyőzésről. Hozzáértők válaszát kértem!
2013. dec. 28. 13:40
 3/4 tothrichard1 válasza:
lehet h várni kell egy kicsit a startra de előbb-utóbb eltudsz startolni. ez egy rossz kifogás lenne h azért nem kezded el mert nincs már hely.... aki kimegy repülésre alkalmas időben, és akar is repülni az tud is.
2014. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én hármashatárra és óbudára ezért nem járok már ki. Tömegnyomor, kerülgetni kell az embereket, kicsi az emelőtér, tele megy a szád a többiek ernyőjével.


Persze el lehet startolni, de nem élmény az embereket kerülgetni.

Egyébként ez nem nagy horror, tanfolyamra jó, ha meg már jól repülsz, úgyis mindig vidékre jártok majd, ahol nincs légtérkorlát és széiránynak megfelelő a hely is.

2014. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!