Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA kesztyű. Szerintetek melyik?

Gyurokkó kérdése:

MMA kesztyű. Szerintetek melyik?

Figyelt kérdés

Ugye netről rendelek és mondta az edző hogy suspenzort vigyek meg fogvédőt .. de ugye netről drága rendelni üzletben meg nincs semmi jó cucc.. szóval póstán szeretnék rendelni hivatalos oldalról ezek mellé még kesztyűt,bandázst is a kiszálittás ára végett. Csak azt nem tudom hogy MMA(Grapping) vagy inkább csak sima boxkesztyűt vegyek ? Melyiket és miért ? Melyiket mire tudom használni ?

Csak értelmes válaszokat kérek !



2013. dec. 27. 22:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Véletlen elírtam de kijavíttom mielőtt alaki beleköt

*Grappling

2013. dec. 27. 22:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Az csak versenyre kell.Amúgy nem jó még zsákolásra sem.Edzésre a testsúlyodhoz illő boxkesztyűt vegyél.És azért,mert egy mma kesztyű kb 4oz,a kezed védelmére készült nem az ellenfél védelmére.Ha most 4oz-os kesztyűvel elkezdenétek csapkodni egymást edzésen,akkor törik az orr,az állkapocs,baleset és sérülés veszélyes.Ezért kell a testsúlyodhoz illő boxkesztyű mondjuk 14oz,hogy sérülés mentesen gyakorolhassátok a tiszta erejű küzdelmeket.
2013. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2014. jan. 9. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!