Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó van ez így?

Szerintetek jó van ez így?

Figyelt kérdés

Az iskolába egészségügyi felmérés volt. A védőnő többeknek azt mondta ,hogy van rajtuk némi fölösleg. Nekem is ezt mondta. Nem foglalkoztam vele,mert úgy hallottam,hogy 14 éves korban normális,ha a fiukon van egy kis háj. Azután a rokonaim közül is mondták.

Most felvételizek gimnáziumba és a felkészítő miatt nincs időm semmire. A héten háromszor is van. Hétvégén pedig azért tanulok,hogy az általános iskolában jó legyen a félévi átlag,mert az is kell a továbbtanuláshoz. Egyszóval be van táblázva minden percem. Egyébként 14 éves fiú vagyok 61kg és 167cm. A testzsírszázalékom kb 23-24%.



2013. dec. 29. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
no bazzeg....én 19 vagyok 175 kb. és 60-65 kg...szerintem kezdj el valamit sportolni...amúgy a háj nem egészséges...inkább izomból lenne rajtad ennyi...
2013. dec. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 éveshez szerintem egy kicsit kevés 60-65 kg.
2013. dec. 29. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy egy picit nyersen fogalmaztam, az elébb...bocsi...de azt komolyan gondoltam, hogy kezdj el valamit sportolni...bármit, amitől megszabadulhatnál a fölös kilóktól...nem azt mondom, hogy légy csont sovány, de azért nem légy ennyi "zsíros" se...

ajánlatom: biciklizés, úszás, futás, fegyencedzés, túrázás(habár ez elég gyenge lehet(mármint nem megterhelő), főleg kis hazánkban), focizás, ...bármi amitől fogyhatnál...habár azt hozzá kell tennem, hogy főleg az étrendtől fogsz fognyi, de ha annyit fogsz enni, mint eddig is és mellé fogsz valamit csinálni, garantáltan fogsz fogyni...persze azért izzaszd meg magad...

2013. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,( a leírtakban említettem) hogy nincs időm és ez nem kifogás,hanem tényleg. Enni alig szoktam a nap,csak vacsorát meg ebédet.
2013. dec. 29. 16:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont azért,mert nem tudok annyit mozogni nem eszek annyira szénhidrát dús ételeket. ( Persze karácsonykor más a helyzet). A suli kb 5km-re van tőlünk,oda minden nap gyalog megyek reggel és este is.
2013. dec. 29. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a kérdést.

ha felmész egy testzsír statisztikai oldalra,akkor ott van,hogy hova sorolható a 24%.

felnőtt,zsírosodó férfi adat.

14 évesen amikor az értékek jóval alacsonyabbak a felnőttekéhez képest a 24% már nevezhető elzsírosodásnak.

aztán a kérdés 2. fele sem érthető.

hogy jön ide ez a 3 soros kifogáshalom?

2013. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy héten csak van időd 3x1 órára(legalább)...ne nézd a csacska angyalt, hanem inkább megy el sportolni valamit...hidd el a tanulás is jobban fog menni...
2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!