Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abba szeretném hagyni a...

Abba szeretném hagyni a versenysportot, de a szüleim beszélni sem hajlandók a befejezésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 7 éve versenyzek, Eb-n is voltam.

Már nem lelek örömet a sportomban, kiléptem a válogatottból, elegem van az egész közegből. A szüleim és sok ismerősöm szerint megbánnám, kár lenne a tehetségemért. Én egyedül attól félek, hogy nem fogadnák el döntésemet, ezért megromlana a kapcsolatunk.



2014. jan. 2. 23:07
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
Ez melyik sport? Szerintem is nagyon óvatosan hagyd csak abba, és csak akkor, ha van helyette más. Gyakran kerül érzelmi vákuumba az ember, megunja, abba akarja hagyni, utólag meg nagyon jó, ha mégsem hagyta abba...
2014. jan. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vízilabdázom. Már másfél éve vívódom, most pedig úgy érzem, nem bírom tovább. Ezért gondolom, hogy nem csak időszakos mélypont.
2014. jan. 3. 01:12
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
100%
Hát akkor ez valószínűleg egy komolyabb beszélgetést igényel, keress magadnak egy lelki tanácsadót, akiben megbízol, és beszélgess vele a témáról... Én megértem, ha abba akarod hagyni, és szerintem a szüleid sem kényszeríthetnek arra, hogy folytasd. De mielőtt abbahagynád, mindenképpen készíts tervet, hogy mit fogsz csinálni helyette, pl. más sportot, tanulást stb. Gondolom ezt a sportot nem lehet csak úgy hobbiszinten, nem versenyszerűen űzni, meg ha eleged van az egész közegből, akkor amúgy is pihenni fogsz egy kicsit. Járj kondiba, színházba, nyelviskolába, a szüleidnek meg mondd azt, hogy most más dolgok a fontosak a számodra, itt elérted, amit akartál.
2014. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Először azt mondanám hogy ez csak a te döntésed, de érdemes tényleg alaposan végiggondolni.
2014. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!