Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért olyan a birkózók füle...

Miért olyan a birkózók füle mint amilyen?

Figyelt kérdés
Tudjátok mire gondolok, nem tudom mihez hasonlítani olyan kokárda vagy nem tudom. Ez mitől van?

2014. jan. 3. 13:05
 1/3 aikiboxer ***** válasza:
48%
Karfiolfülnek hívják, és azért, mert a birkózás közben eltörik benne a porc. Plusz divat is náluk karfiolfülűnek lenni, így akinek nem eléggé tört még el a fülében a porc, az eltörögeti magának tükör előtt...
2014. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ritka, hogy valaki magának törögeti otthon a tükör előtt, ezt inkább kívülállók csinálják.

Egyébként nem mindenkinek törik el a füle, van akinek laza benne a porc, van olimpiai bajnok, akinek nincs karfiolfüle és van aki pár hónapja jár és már az van neki.

2014. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert eltörik versenyen vagy akár egy edzésen. 13éves lány vagyok nekem edzésen tört el de elmentem és leszivták szóval most mennem mondod, hogy nekem el van törve
2014. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!