Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kockás has...

Mit tegyek a kockás has érdekében? Többi lent!

Figyelt kérdés

boxolok igazolt versenyző vagyok és kockás hasat szeretnék,tudnátok pár tippet adni hogy mit hogyan? egy huzamba akár 6-700 felülés is megy!

13/f 180 cm 68 kg de alig van rajtam zsír


2014. jan. 4. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A felülés az egy szar gyakorlat, a hasprés sokkal jobb.


Ha egy gyakorlatból százakat csinálsz, akkor az nem az izomtömegedet fogja elsősorban növelni, hanem az állóképességedet.


Ha nincs rajtad zsír, akkor a te esetedben nem állhat fent az a variáció, hogy kockás a hasizmod, csak zsírréteg fedi el.

Ergo; nincs hasizmod.


Heti két vagy három hasizomedzésre lenne szükséged, de olyan gyakorlatokkal, amikből nem tudsz százakat csinálni.

Próbáld ki például a haskereket!

Amúgy a hasprés és a függeszkedve lábemelés is jó, de ha túl sokat tudsz belőlük csinálni, akkor koncentráltabban kell végezni; a csúcsösszehúzódáskor megállítani a mozdulatot, lassú negatív szakasz stb...

2014. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is heti párszor: hasprés + lábemelés függeszkedve.
2014. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..:)
2014. jan. 5. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!