Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az van, hogy lány létemre nem...

Az van, hogy lány létemre nem tudok sok mindent a gördeszkákról de szeretnék venni egy nagyon jót! Tudtok nekem tanácsokat adni még a vétel előtt, hogy mire érdemes odafigyelni? Vagy bármi javaslatot?

Figyelt kérdés

sajnos én képes lennék azért megvenni egy béna gördeszkát, mert jól néz ki az alja… :S de én tényleg egy jót szeretnék, igazából utcai használatra, semmi extrémebbre. de attól még mégis minőségű legyen!

ezért nagyon jó lenne ha kisegítenétek ebben a témában!



2014. jan. 5. 13:18
 1/2 anonim válasza:
igazábòl azt figyelt hogy ne kìnai juharból legyen, csapágyak ABEC 5 minimum de jobb lenne az ABEC 7 es , kerekek PU legyen minèl puhább szóval ne ilyen A100 stb azol ugyan nehezebben kopnak de nem megy olyan jól, nem tapad hangosabb stb... a gumi pogácsa is puha legyen mert könnyebb vele kanyarodni :)
2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 An Swer válasza:
Be kell lőni egy optimális deszka méretet ami kényelmes, illetve a súlyára is oda kell figyelni. A függők, a deszkával, a kerekek a függőkkel és a tereppel legyenek összhangban. A pogácsák beállítása a súlyodtól függ, de bármelyik deszkás boltban szívesen, és mindenben segíteni fognak Neked!
2014. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!