Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használt már valaki vibro...

Használt már valaki vibro trénert, ha igen mennyire hatásos, és pontosan mire is jó?

Figyelt kérdés

Olvastam már olyat is hogy csak az izmokat lazítja el,de olyat is hogy jó narancsbőrre és fogyasztó hatása is van. Ha valaki használt már ilyen gépet leírná nekem a tapasztalatait,mert,ha jó akkor én is beszerzek egy ilyet itthonra. (mellette persze járok fitnesz terembe),de azért nem egy olcsó gép feleslegesen nem akarok ennyi pénzt kidobni az ablakon...

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2014. jan. 6. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne is dobj ki, ha engem kérdezel.


Hozzák képest pofonegyszerű edzéssel és betartott étrenddel sokkal előrébb leszel.

2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból gondolod hogy jó valamire, mert olvastad róla hogy tényleg jó?


Aha. Akkor most olvasd ezt is: nem jó, nincs fogyasztóhatása.


De pesten van f@s.za női önvédelmi edzésünk és ez ilyen alakformáló feszesítő funkcionális erősítő edzéssel is egybe van kötve. Le kell jönni Wudangozni, ez a jó és hatásos dolog.

2014. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy megírtátok hogy nem jó semmire....Most kezdtem el járni fitnesz terembe,ott vannak kardio gépek,sajnos pestre nem tudnék feljárni,majdnem 100km-re lakom onnan,de azért köszönöm az ajánlást
2014. jan. 8. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A fitnesz teremben (sőt még otthon is) előnyödre váló mozgást, edzést végezhetsz :)
2014. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!