Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet meg nézni a kuroko...

Hol lehet meg nézni a kuroko no basuke 2. évad 14 részét online?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem írod ki inkább más kategóriában, vagy valami fórumon, mondjuk az animeaddicts-on, ahelyett, hogy mindig feltennéd itt? Nem hiszem, hogy az itt lévő társaság egyáltalán néz animét, azt meg főleg nem, hogy pont ezt.
2014. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Ne is figyelj az előttem válaszolóra,egy paraszt. :) a 2.évad 14. része még nem jött ki. Szombaton fog kijönni. Én az nwanime.com -on szoktam nézni online,igaz ott csak angol felirattal van.
2014. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elárulnád, hogy minek kell parasztoznod, csillagbogár? Semmi sértési szándék nem volt abban, amit mondtam, de ha te már ennyit is magadra veszel, akkor neked viszont komoly sérelmeid lehetnek kisleány, amit felőlem aztán a fejedre is kenhetsz, de ne vetítsd ki rám őket, légy szíves. Tipikus túlgondolós, sértődékeny és sok sértést lenyelhetett anime-fan lehetsz, aki a sok anime-ellenes miatt egyből mindent személyes támadásnak fog fel, és hevesen ellenreagál a semmire...szégyen. Komolyan, rosszabbak vagytok, mint a belieberek. Pedig én is szoktam animét nézni, csak hogy megnyugtassalak és én is elítélem az egyöntetű rossz visszhangot feléjük, mert szerintem igenis vannak egész elismerendő alkotások köztük. Erről a sorozatról viszont fogalmam sincs, de segítettem volna, ha lenne, így hát inkább tanácsot adtam, hogy hol kéne keresnie és hol felesleges róla kérdeznie, mert valószínűleg nem lesz rá válasz.


Csupán eligazítottam, mert láttam, hogy már másodjára írta ki a kérdést, és nem kapott rá választ. Mégpedig azért, mert eléggé ismerem ezt a kategóriát, a benne levő emberek nagy részét is, és nem gondolnám, hogy pont ezt az animét ismerik, vagy hogy egyáltalán bármelyiket, abban sem volnék biztos. Max. hallottak az felkapottabbakról, mint a Death Note, Hellsing, Attack on Titan, stb. vagy a régi klasszikusok, és/vagy gyerekmesék, de pont erről nem hiszem, mert még én sem hallottam róla, pedig egy kicsivel még jártasabb is vagyok a témában, mint egy átlagember. Ezért mondtam, hogy szerintem itt hiába vár rá választ, de szerencséjére rátaláltál a kérdésére. Értem?


Szóval fontold meg a tanácsom, ha akarod, legközelebb nagy levegő, számolj el 10-ig, és kicsit gondold át előtte, mielőtt így megnyilvánulsz, mert látod, megint csak rám akartad ontani a sérelmeid miatt felgyülemlett frusztráltságodat, pedig nem is vagyok ellenség.


Higgadtság, átgondoltság, ok? Hasznos erények lehetnek. Szép estét.

2014. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!