Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boxban milyen taktikát kell...

Boxban milyen taktikát kell alkalmazni agresszív ellenfél ellen?

Figyelt kérdés
Egyszer megindul aztán sokan üt és nagyonat, nem hagyja abba jön, magasabb
2014. jan. 9. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, most, hogy fényezzem, ez a box típus, amit az a csávó használ, 2 mp alatt kifeküdne még egy rossz kung-fu-stól is! :D De mert aztán a boxban annyi sok technika van, hogy nem tudsz választani igaz? :D Nah a lényeg a lábmunka! Ügyesen, okosan elugrálsz az ütései elől, majd hirtelen oldalbavered, az egyik kilépésnél, majd fejbe és stb....! :) Tovább már tudod! Sok sikert! :)
2014. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rengeteg dolog függvénye.

ami most eszembe jut egyik haverom volt ilyen,jött előre mint a bivaly és elképesztő nagyokat ütött megállás nélkül.

ellene azt csináltam,hogy kettős fedezékkel megindultam előre és fellöktem,plusz egészen közelről nem tudott akkorákat ütni,mert nem volt meg hozzá a lendülete,esetleg ráléptem az első lábfejére,hogy kizökkentsem.

nagyjából 2 perc után a sikertelenség miatt elment a kedve és akkor lehetett pofánverdesni,de ő inkább a test ütéseket nem bírta.

ha ilyent típus ellen hátrálsz,akkor megesz,plusz pont ütőtávban maradsz,ezért az egyetlen út az előre.

persze ha a te embered kontra bunyóban is jó,az állóképessége is megvan hozzá,hogy végig üssön több menetet és hozzá még táncos lábú is,simán kimozog,ha te jössz előre,akkor így is-úgy is megesz.

a másik lehetőség,hogy te ugyanazt csinálod mint ő,nem hagyod magad elnyomni.

2014. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En levinnem a foldre
2014. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Technika nem is, de a stratégiát nem tudtam, próbálgattam az ütéseket de azért se ment, egyébként én is most arra gondoltam hogy gyorsan levédek aztán nekiugrok

2. Igazad van, nekem rossz a közelharcom, mármint a nagyon közeli amikor felütéseket tolni, talán jah, ezzel lehetne kinyirni

3. Ez box

2014. jan. 10. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!