Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A forma egyes pilóták tényleg...

A forma egyes pilóták tényleg csukott szemmel is körbe tudnának menni, annyira begyakorolják a pályát?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 17:41
 1/4 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=r-a88p-oR80

Egyből ez a régebbi videó ugrott be, szerintem meg tudnák csinálni.

2014. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján a videó alapján nem mivel egyszer nagyon le van maradva button máskor hamolton van 2mp késésben.

Nem tudnának még egyenesen sem menni mivel csukott szemmel teljesen más a térérzék. Az állítólag-ban senki nem tudott még egyenesen sem haladni.

2014. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az első vagyok. Szerintem kivitelezhető, persze sokkal több gyakorlást igényel. Valószínűleg ez a teszt nem úgy lett végrehajtva, hogy tudatosan erre készültek hetekig, hogy csukott szemmel vezessenek. Hamilton plusz 2 egész valahány másodperce, sőt akár Button ideje is olyan, ami kellő gyakorlással pontosítható. Olyan képességekkel rendelkeznek, hogy szerintem ez kivitelezhető. Ha megnézel egy sisakkamerás felvételt látható, hogy sokszor úgymond "vakon", érzésből kell menniük, mert sok pályán van beláthatatlan kanyar, emelkedő..bármi, plusz nagyon alacsonyan ülnek. Ezek ellenére centire pontosan tudják, érzik mikor merre vannak autó alkatrészei, szárnyai és ők maguk is.

Lehet egyszer lesz majd egy ilyen teszt is, a marketingesek sok mindenre képesek a "show" érdekében, lehet kitalálnak majd egy ilyet is. :)

2014. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon begyakorolják a szimulátoron. SZINTE bekötött szemmel is végigmennének de mondom az Állítólagban letesztelték azt a mítoszt hogy egy kocsival tudnak-e bekötött szemmel egyáltalán egyenesen menni de nem tudnak volt hogy Adam egyenesnek érezte aztán egy hajtűkanyar lett belőle. :D
2014. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!