Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki hozzá értő legyen oly...

Valaki hozzá értő legyen oly szíves nekem tudna válaszolni vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy eléggé sovány voltam mostanában csont és bőr de most viszont kezd fel szaladni a kilók hogy a cigarettáról is le szoktam. Szóval a köv lenne a kérdésem valaki tud valami olyan edzéstervet össze állítani nekem ami meg akadályozza hogy elpucusodjak hogy ne legyen nagy hasam meg lógó mellem. Gondolok itt ilyenekre amit itthon eltudok végezni például felülés karhajlítás futás mert kondira sajnos nekem nem telik. Válaszotokat előre is köszönöm.
2014. jan. 12. 00:45
 1/4 MrPifta ***** válasza:
rengetegszer elmondtuk már ezen az oldalon: Ha több kalóriát fogyasztasz, mint amennyit elégetsz, akkor hízol, ha kevesebbet, akkor fogsz. Tehát gyakorlailag mindegy mit eszel, mindegy milyen gyakorlattal mozgod le, csak égesd el amit beviszel.
2014. jan. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kondira nem telik, de attól még minek kell otthon ülni ? Vannak más mozgási lehetőségek is, valamint súlyokat lehet venni és otthon is lehet edzeni velük, nem kell külön elmenni konditerembe.

Persze attól is függ, hogy mit akarsz csinálni inkább.


A lényeg, hogy ezt a cigaretta leszokásról való dolgot nem kell annyira eltúlozni. Én is leszoktam a cigarettáról és nem szaladtak fel úgy a kilók, ahogyan azt az emberek többsége meséli, de valószínűleg azért is, mert nem kezdtem el helyettesíteni a cigit kajával, hanem ugyanúgy étkeztem, mint addig, s a mozgásmennyiséget valamivel növeltem, hogy biztosan elkerüljem ezeket a felszaladó pluszkilókat.

2014. jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézd meg a P90X edzésprogramot amúgy, lehet otthon is végezni, viszont szükséges hozzá beszerezni pár dolgot, de megéri.
2014. jan. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha leszoktál a cigiről, akkor (ha csak napi egy dobozzal számolok is) megspórolsz havi harmincezret!

Vegyél csak szépen abból a pénzből kondibérletet és csinálj heti három súlyzós edzést és heti három aerob edzést.


A három súlyzós edzésnek teljes testes, átmozgató jellegűnek kell lennie. Ezek legyenek mondjuk hétfőn, szerdán és pénteken.

Az aerob edzések pedig kedden, csütörtökön és szombaton.



A súlyzós edzéseken végezd a következőket;


Bemelegítés: 5-10 perc szobabiciklizés

1. 3x10 Guggolás

2. 3x10 Felhúzás

3. 3x10 Csigán lehúzás mellkashoz széles fogással

4. 3x10 Fekvenyomás kézisúlyzókkal

5. 3x10 Oldalamelés

6. 3x20 Álló vádligépezés

7. 3xamennyi megy: Hasprés

Nyújtás


Az aerob edzések 45-60 perc közötti monoton mozgásformák legyenek, körülbelül 130 körüli pulzussal végezve.

Ez lehet bármilyen kardiógép; szobabickli, ellipszis tréner, taposógép, futógép.

De lehet a szabadban tempós gyaloglás, kocogás.



Aztán mivel úgyis marad még egy csomó pénzed, vegyél magadnak egy multivitamint, meg edzés utánra tejsavófehérjét.


A kajádat meg rakd rendbe! Bár az nem pénz kérdés, mert szerintem az egészséges táplálkozás olcsóbb, mint pizzákat rendelni!

2014. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!