Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni, zsírt...

Hogy tudnék lefogyni, zsírt égetni intervall, kardió edzés nélkül? 20/L

Figyelt kérdés

egyszerűen nem bírom az olyan mozgásformát, ahol felmegy magasra a pulzusom, pedig tudom, hogy az ilyen jellegű sportok közben lehet zsírt égetni.. ahogy felmegy a pulzusom, már az első percben szédülök, nem bírom, úgy érzem meghalok..

a súlyzós edzéseket bírom de tudom, hogy ezzel csak még szélesebbnek fogok látszani, mert az izom csak a zsír alatt fejlődik, és az nem tűnik el..

igazából 55 kg vagyok és 50 szeretnék lenni, ezért nem kell sokat fogynom, így nincs is túl nagy motiváció..

hogy tudnék máshogy zsírt veszíteni, a zsírégető edzéseken kívül?


2014. jan. 15. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell félned mert rosszul tudod,zsírégetésre az aerob edzés való ahol nem megy 120 fölé a pulzus.Közepes tempójú futás stb. Nem kell a lelkedet kirohanni.


Amúgy súlyzózással is lehet fogyni..

2014. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs fogyasztó edzés. Akkor égetsz zsírt, amikor a glukagon szinted magas (inzulinszint nyilván alacsony).


Egyél úgy, hogy így legyél, ennyin múlik az egész. Máskülönben sportolók is hájasok, ha magas az inzulinszintük étkezésükből kifolyólag :D

2014. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!