Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? (Szerenc...

Ilyenkor mi a teendő? (Szerencsejáték)

Figyelt kérdés

Múlthéten kitöltöttem 2 db totó szelvényt. Mindkettő

nyert, az egyik 13 találttal a másik 12 találattal.

(2 db külön szelvény!) A 13 találat 2410FT fizet

a 12 145FT. Mentem kiváltani a szelvényeket, és

a 13 találatra fizettek 145FT-t a 12-re meg 115FT-t

Egészen biztosan nem néztem el sem a nyereményeket

sem a végeredményeket. Most ilyenkor mi van? Lehúztak

2000-el?



2014. jan. 18. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdeztél ott rá a kifizetésnél? Innen már elég nehéz lesz. :S
2014. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de ahol fizettem (benzinkút) azt mondta a pénztáros hogy ő nem ért hozzá és nem tud vele mit csinálni.
2014. jan. 18. 21:22
 3/4 hookuszpook ***** válasza:
Nézd meg mégegyszer az eredményeket. Nagy az esélye, hogy mégis te tévedtél. Ha úgy látod, mégsem, menj be a szelvénnyel egy fogadóirodába.
2014. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés, de:

- megnézheted a szerencsejatek.hu oldalon visszamenőleg, hogy melyik héten mennyi volt a nyereményed.

- a szelvényre, miután kifizettek, rá szokták írni, hogy hány ft-ot fizettek neked ki.

- az egész rendszer online megy, csak láttad a monitoron, hogy mennyit nyerél, nem? A terminál pedig nem fog átverni.


De utánanéztem, egy biztos, hogy Te nem a múlt heti, hanem a hét eleji fordulóra gondoltál. A január 6-12-i héten az első fordulóban 13-as nem is volt, a második fordulóban pedig egyik összeg sem egyezett. Te a január 14-15-i fordulóban játszhattál, ott volt a 13-as találat 2410, a 12-es 145, a 11-es pedig 115 forint.


Szóval nem húztak le Téged, hanem valamit félrenéztél. Az egyik meccset, amit úgy hitted, eltaláltad, mégsem sikerült eltalálni. Szóval nem 13-asod és 12-esed lett, hanem 12-esed és 11-esed.

Abban a fordulóban végig kupa- és ligakupa-meccsek voltak, ahol néha előfordulhat hosszabbítás. Nem tudom, hogy ténylegesen volt-e, de én erre tudok gondolni. A totó szempontjából csak a RENDES játékidő számít, a hosszabbítás már nem. Lehet, hogy volt egy ilyen meccs, aminek a hosszabbítás utáni eredményét nézted, a rendes eredmény helyett.

De egyébként ha tényleg úgy érzed, hogy átvertek, úvást nyújthatsz be, pontosabban nyújthattál volna be, mert úgy tudom, 30 nap áll rendelkezésedre.

2014. márc. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!