Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó fóliázni a testet (...

Miért jó fóliázni a testet ( kényes területeket ) edzés ellőt? Vékonyít, feszesít vagy miért?

Figyelt kérdés

Ma próbáltam ki először egy 20 perces edzés keretében, hogy előtte befóliáztam magam, illetve egy narancsbőr elleni feszesítő krémmel bekentem magam. Az eredmény látszott a fólián meg a bőrömön is, izzadtam is rendesen. ( Off: normális ha habos lett az izzadság? Gondolom a krém miatt )

Viszont ennek mi az a plusz hatása amiért ezt hallom mindenhol?


2014. jan. 19. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hűű....hogy ez emberek mit ki nem találnak.


Nem tudom, ki fóliázza, nem sok értelmét látom.

2014. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen dolog. Sokan azt hiszik hogy minél inkább felöltözve edzenek, vagy úgy hogy befóliázzák magukat, és ennek eredményeképp sokat izzadnak, akkor ezzel többet is fogynak. Persze edzés után a mérleg jó értékeket mutat, mert sok vizet elvesztesz. De az csak víz, amit jó esetben még aznap visszatöltesz.
2014. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tünete az idiótaságnak. Az emberek általában idióták, azért hallhatod tőlük, Ms. 'edzés ellőt'.
2014. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy többet izzadsz, nem fogysz jobban, ha bárki erre gondol. Ha így volna, mindenki szaunázna zsírégetésként, a melegebb éghajlaton levő népek pedig arányosan mind jó szálkásak volnának, de nincs így. Nem rossz dolog az izzadás, de akkor már tényleg ülj be a szaunába, vagy eddz, és amennyit izzadsz, annyi jön, nem ettől fogsz zsírt égetni (ami a narancsbőr egyik okozója).


Nem hiszem, hogy fóliával kéne gyötörni a testedet, mert sem a hipertermia, sem a visszatartott, közvetlenül a bőröddel tartósan kontaktusban levő izzadság nem tesz jót, bár ez utóbbi csak enyhébb kozmetikai hibát okoz szerencsés esetben, de te elvileg épp narancsbőrt akarnál eltüntetni.


Narancsbőrre pedig nagy ipar épül, az emiatt piacon levő ezerféle ajánlat közül nem tudom rámondani bármelyikre, hogy egyértelműen hasznos, bár a testzsír csökkentése azért szokott segíteni.


És habos lett az izzadság, hát istenem, habos trutyira verődött az a krémen kívül nem kevés cuccot tartalmazó nedv, de szerintem ezen egyrészt semmi csodálkoznivaló nincsen, mert tök kézenfekvő, másrészt elég undorító, hihetetlen mondom, hogy mire nem képes a jónép, pedig azt hittem, már mindent láttam: http://www.youtube.com/watch?v=jkA0i0qrZ7E itt van HD-ban is németül: http://www.youtube.com/watch?v=YO0JYdx2lzI


Pluszhatása semmi, többet izzadsz, de ettől nem égetsz több zsírt, és amiért elmondtam, még káros is. Szóval röviden: nem jó. Csak egy hülyeség, amit kitaláltak és masszívan követnek, van ilyen épp elég.

2014. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szergej55 ***** válasza:
Mert nettó baromság. Nem egészen a kérdéshez: egyáltalán ki az a hülye, aki a tükör helyett a mérleget figyeli állandóan? Ha szarul néz ki, de 3 dekával kevesebbet mutat a mérleg, az a jó? Érthetetlen.
2014. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szergej, az ilyen fajta hülyéknek elég népes tábora van, ne mond, hogy téged még egyszer sem csapott meg a fogyókúrás és női magazinos cikkek ostoba szellője :D
2014. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!