Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 évesen érdemes elkezdeni a...

13 évesen érdemes elkezdeni a fegyencedzést?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 14:33
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt 13 éves haverom aki csinálta, bármit lehet csak ésszel
2014. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A saját testsúlyos edzés nincs korhoz kötve, csak a súlyzós.
2014. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ez nem súlyzós edzés és javában fejlődésben van a szervezeted így még jót is tehet ez neked.

Persze ezt is ésszel csináld, ne hajtsd azért túl magad és kezdj az alapokkal és ne lépj nagyon előre.

A barátnőm öccse is 13 évesen kezdte el, mivel én is csinálom és kedvet kapott így én vagyok az edzője, persze én csak a kezdő lökéseket adom meg neki és tanácsokkal látom el, persze figyelek arra hogy ne terhelje le magát annyira. És fél év alatt szépen fejlődik. 0 izomzattal kezdte gyakorlatilag és már látszik rajta hogy elért valamit. Persze ügyelek arra hogy ésszel tegye és lehetőleg pihizzen is. De mellé célszerű bevezetni kardio edzést is, futás, úszás, vagy bicajozás a jobb állóképesség érdekében ha nem vagy annyira sportos fazon.

2014. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!