Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha járok futni és minden nap...

NorberT99 kérdése:

Ha járok futni és minden nap hasizom gyakorlatokat végzek eltünik az az 1 cm zsir ami a kockaimat eltakarja?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 17:07
 1/2 anonim válasza:
Nem örököltem "izomagyak" géneket..de 8 éve komolyan focizom, 4 éve szinte midnen nap (kivétel néhány iskolai nap) végzek talajtornát(hasizom, alsohasizom, ollozások, fekvőtámasz, hátizom stb) 2 éve 5kg-os súlyokat is használok(szálkásitás a célom, nem feltéltenül az hogy messziről levegyék hogy izomagy vagyok) és mondhatom,hogy a kemény munka meghozza eredményét..semmiféle felesleg nincs rajtam és látszanak a kockák is, annyit mondhatok, hogy ez egyénenként változó, de kemény munkával előbb utóbb távozik rólad a fölsöleg :P
2014. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az evés minden lapos has kulcsa. ne menjen be több kalória, mint amennyit el tudsz égetni. akkor eltűnik a zsír és akkor már értelmét kezdi venni a hasazás is. hajrá!
2014. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!