Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjét válasszam? A...

The viper kérdése:

Melyik fehérjét válasszam? A többi lent!

Figyelt kérdés

FA WHEY PROTEIN

[link]


vagy


SYNTRAX TROPHIX 5.0

[link]


Izom tömegnöveléshez,tömegnöveléshez szeretnék alkalmazni. Étkezés viszonylag rendben van.



2014. jan. 30. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
VPX Syngexről sok negatív kommentárt olvastam ...puffaszt,megy a hasa...nem tudom h jó lenne! ez a két termék közül melyiket ajánlanád?
2014. jan. 30. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Syngexet kósoltam már, a csokis iszonyatosan brutálisan édes. Engem nem puffasztott, de mást igen, aki mesélte.

Az én ajánlatom egy jó kis Myprotein fehérje, "picivel" olcsóbb, nincs telenyomva édesítővel és színezékkel. Árról privátban, mert linkelni nem szabad.

2014. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tap bela ***** válasza:

Hogy lesz ebből az FA proteinből csak 63%-os, akkor amikor nem látható....



Ez a másik Syntrax Trophix 5.0 ?!?!?

Édes Istenem ..... valaki egyáltalán nézi miből áll....


Fehérje keveréke (tejfehérje koncentrátum, hidrolizált búzaglutén, tejsavó fehérje koncentrátum, tojás albumin), természetes és mesterséges aromák, szójalecitin, só, vanília bab por, aceszulfám-K, szukralóz.


Hidrolizált búza a második legtöbb benne. Ez testépítős szempontjából meg úgy e.ü. szempontból?

2014. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:
VPX Syngex reklám kommunikáció pedig eléggé döbbenetes, mivel állandóan olyan képzetet kelt a vevő felé, hoyg ez egy nagy mennyiségű whey izolátum, amikor erről szó sincs!!! Ez az egyik véleméynem a másik, hogy whey koncentrátum az alapja, de a második legtöbb benne hozzáadottan a taurin, és a glicyn!!!! Mit keres benne ennyi glicyn?!?!
2014. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!