Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyáék csak két sportot...

Anyáék csak két sportot engednek és nem tudok választani a három közűl segitenéte?

Figyelt kérdés
A sportok tájfutás,foci,vivás!!!!!!!

2014. jan. 31. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen a vívás,az mégiscsak egy fegyvernem használatának megtanulása,amit majd a későbbiekben hasznosíthatsz esetleg késharc edzésen.A másik meg a tájfutás,állóképesség,természet.A focinak nem látom értelmét.Csapatsport,haszontalan a mindennapi életben az ott megszerzett tudás.
2014. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 loadingzone válasza:
Kedves előző kommentelő! Bizony sokan haszontalannak tartják a fociban megszerzett tudást, mivel mindenki előtt a magyar foci példája van. 8 éve focizom és nekem a foci egy biztos pont az életemben.. Amikor játszom kikapcsolom magam és csak a barátaimra koncentrálok, akiket szeretek, elfelejtek minden problémát. Nagyon jó közösségek alakulhatnak ki például a csapatomat semmi pénzért sem váltanám le! Nagyon fontos a társaság, sokkal jobban lehet teljesíteni és sokkal jobban is érzed magad. Mígnem egy egyéni sportágban nem biztos. Persze nem vetem el a többit sem, mert minden sport nagyon jó a maga módján, de az én szívem a labdarúgás felé húz. :)
2014. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Félreértesz.Én a sportot a túlélés,az önvédelmi,vagy támadó képességek felől tudom csak megközelíteni,ezeknek van konkrét haszna.Ezért tartom haszontalannak ilyen szempontból a focit.Viszont ha megtanul rendesen vívni,akkor azt egy veszélyes helyzetben mondjuk egy bottal,viperával vagy bármilyen helyesebb tárggyal hasznosítani tudja a túlélése érdekében.Persze a küzdősport lenne ideális,de ha csak ezek vannak,akkor ebből kell kihozni a maximumot.
2014. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
A foci is fejleszti az állóképességet...
2014. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
tájfutás egy meglehetősen kellemes kikapcsolódás, a vívást pedig egyre kevesebben űzik sajnos, viszont jók vagyunk benne, és vannak jó edzők is, ha eredményeket érsz el benne, felnőtt korodban akár meg is élhetsz belőle... focizni meg boldog boldogtalan focizik, még sincsenek a magyarok sehol fociban...
2014. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Baromi egyszerű eldönteni: amelyik edzés közelebb van a lakóhelyedhez és az edzések jobb időpontban vannak, legalább heti három.
2014. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Vívás, tájfutás
2014. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
81%
Szerintem is vívás és tájfutás. (Én is vívok és tájfutok és nagyon szeretem mind a kettőt.)
2014. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!