Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Tippmixben...

Miért van az, hogy Tippmixben (de különösen Tippmix Pro-ban) 1,10 körüli ODDS-szal adnak olyan (elsősorban kosár) meccseket, amiknek jelentős részét az esélyesebbnek kikiáltott csapat megalázó különbséggel elveszíti?

Figyelt kérdés
Most ez a fogadók megtévesztése (minél többen tegyenek rá, és veszítsék el), vagy egyszerűen ennyire bénák az ODDS-ok meghatározásához?
2014. febr. 2. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a szerencsejáték, bármikor jöhet meglepetésmeccs.

Kosárban főleg, egy-egy ember el tudja dönteni a meccset, ha dob 20 pontot, ami nem ritka.

2014. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, és eddig értem. A kosárlabda tipikusan egy olyan sport, hogy kiszámíthatatlan, a puszta szerencse is 5-10 pontokat jelenthet. Eddig értem. Azt nem értem, hogy akkor ezt miért nem kalkulálják bele ezt az ODDS-ba?
2014. febr. 2. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nem lehet belekalkulálni, mint ahogy azt sem hogy a brazil válogatottnak éppen rossz napja van. Amúgy kosárnál a döntetlenre magas az odds mert matematikailag kicsi rá az esély de ugye a végén sokszor csak büntetőket dobnak és ezt nem lehet előre látni.

Meg valamiből a fogadóirodáknak is meg kell élniük.

2014. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!