Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ezeket megcsinálom mikor...

Ha ezeket megcsinálom mikor fog látszani az eredmény?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6So6k7-q9W0

A fenti linken található farizom gyakorlatot és fél óra szobabiciklit végig csinálom mindennap (elég minden második nap? a pihenő napon fejlődik az izom, úgy hallottam) Mikor fog látszódni az eredmény? "Mindenevő" vagyok egyébként:) Kell változtatni az étrendemen? Nagyon szeretem az édességet, és úgy érzem,hogy összevissza falok, van is a fenekem narancsbőr. Változtassak az étrendemen vagy elég egy a torna és a bicikli? 16/L



#bicikli #fogyókúra #sport #étrend #fenék #farizom gyakorlat #szobabiciki
2014. febr. 6. 17:39
 1/3 anonim válasza:
Szia! Az egészséges étkezés nagyon fontos!!! 70% étkezés, 30% edzés! Ne egyél édességet, vagy legalábbis mértékkel, egyél mindennap zöldséget, gyümölcsöt, fehérjét, magvakat, szénhidrátot és bármi ami vitamin. Ha így étkezel és minden másnap csinálod az edzést, fél év alatt már látszani fog :)
2014. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél év?:((
2014. febr. 6. 21:50
 3/3 anonim válasza:
Hát, igen, én fiú vagyok, 2 hónapja kezdtem el edzeni saját testsúllyal, és olvasgattam dolgokat, onnan tudom h fél évet legalább rá kell szánni, meg egyébként ha el kezded, be se kellene fejezni, legyen ez a mindennapos teendőid között.
2014. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!