Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni ritmikus...

Nehéz megtanulni ritmikus gimnasztikázni? Mennyi idő alatt sajátítom el a szerekkel való trükköket?

Figyelt kérdés

Régebben aerobikoztam. Az angol spárgán kívül minden spárgám megvan. (állók is) Ha 15 évesen elkezdem még lehetek versenyző?

Általában mennyi a tagdíj? Én azt hallottam,hogy nagyon drága sport. Ez igaz? Mert szerintem nem drágább más sportoknál.


2014. febr. 7. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon drága sport! A tagdíj 30 ezer forint az MTK-ban, persze van ennél kevesebb is, de többezer az biztos. Egy szalag vagy egy labda, egy pár buzogány 5-6 ezer forintnál kezdődik. Egy forgócipő minimum tízezer forint.

Aztán: a hajlékonyság minimum követelmény, nemcsak spárgázni kell tudni. És balettra is kell járni. Szerintem 15 évesen már nem lehet megszerezni azt a fajta laza alkatot, ami az RG-hez kell.

2014. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha láttál bármit is a hét végén lezajlott debreceni világkupa eseményeiből, akkor tapasztalhattad, mennyi mindent kell tudni egy rg-snek. Nemcsak spárgát, hanem bógnit, kézen átfordulást, hátrahajlást stb. Az egyik ismerősöm még ovis korában kezdte, és éveken keresztül sajátította el a szerkezelést. Keress egyesületet, és ott érdeklődj, mennyi a tagdíj, és egyáltalán foglalkoznak-e Veled, esetleg B vagy C kategóriában, vagy esztétikusban.
2014. márc. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!