Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fitnesz gép a legjobb...

Melyik fitnesz gép a legjobb melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Hasat szeretném izmosítani, meg a lábamat, combról megy le az nem baj, csak mellről ne menjen.Aki tud az tapasztalatot is írjon létszi
2008. júl. 19. 19:20
 1/3 anonim válasza:
40%
Én a Leg Magicot tudom ajánlani. Nekünk bevált és ha minden iagz adnak hozzá egy dvd-t amin van egy edzésprogram igaz angolnyelvű de csak utánozni kell.
2008. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Vedd meg a LelleglegMagic gépet 25 kilóval vékonyabb leszel azonnal forintban. Aztán 2 hónapig fogysz pár kilót a testtömegedböl is bár mindíg onnan fogyik az ember ahonnan legkevésbé szeretné. És semmi köze ahhoz, hogy milyen gyakorlatot csinálsz. A szobabicikli vagy a futógép még mindíg hatásosabb. Én egy edzöteremben sem láttam még Magic gépet:) és egy termet sem ahol ne lett volna futógép vagy szobabicikli. Erröl ennyit! Pedig egy személyi edzö sem bolond. Ha látna benne fantáziát akkor biztos nem hagyná ki. Ez is olyan népbutítás mint a többi hasformáló AbTronic, Abflex...stb csodamasina.
2008. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem sem érnek semmit ezek a teleshopban reklámozott gépek,nekem volt hasonló , de a hatását nem igazán érzékeltem,ráadásul hamar el is romlott,úgyhogy elkezdtem edzőterembe járni,majd miután az időm nem engedte otthonra beszereztem egy taposót. Én a gym doctortól vettem tavaly, teljesen megérte az árát,azóta is használom. Akkor sokfajta erősítő és kardió gépük volt. Javaslom, hogy nézz szét inkább náluk.
2020. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!