Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne izmosabb...

Hogyan lehetne izmosabb mellkasom súlyzós edzés nélkül?

Figyelt kérdés

sajnos egy jó ideig nem lesz lehetőségem konditerembe járni,súlyzós edzést végezni.

saját testsúllyal kezdtem el edzeni.

fekvőtámaszokat csináltam magasabb felületre feltett lábbal és széles támasszal,a vállam fejlődött láthatóan.mellé felüléseket és guggolásokat is csináltam,a hasam és a lábam miatt.

többet is kajálok,súlyosabb is lettem,de a mellkasom nagyon satnya maradt.

nem akarok úgymond izmos lenni egyelőre,csak egy sportosabb alkatot akarok normális mellizommal.

ez lehetséges súlyok nélkül vagy nem?


2014. febr. 8. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Széles fekvő az jó, hátizsákba raksz pár jó nehéz könyvet vagy bármit ami nehéz, az még jobb, tudsz úgy nehezíteni. Tolódzkodás 2 szék között, vagy tolódzkodás szélesen húzódzkodó rúdon. Vagy lógsz a húzódzkodón, szűk fogás, mind a két karod enyhén hajlítva, és olyan mintha lábat emelnél, csak azzal a különbséggel, nem csupán a lábadat emeled, és csípőnél nem hajlítod be, hanem az egész tested mereven tartod, és a vállízületed mozog csak, úgy felemeled a tested hogy a lábad hozzáérjen a húzódzkodó rúdhoz. Ez nyújtott lábbal nem fog menni, összehúzhatod és úgy fel. Mert így mellizomból húzod a tested, olyasmi mint a súlyzós edzésnél az áthúzás. Ha még barkácsolsz otthon trx-hez hasonló kötelet fogantyúval, akkor még tárogatni is tudsz. Legtöbb súlyzós gyakorlatnak van saját testsúlyos megfelelője, csak kreatívnak kell lenni.
2014. febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. febr. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!